Po rozpade Sovietskeho zvazu v 1991 a ziskanim nezavislosti, bola EU postupne pre ukrajinu najvecsim obchodnym partnerom.Ako hovoris ludia sa snazili robili revolucie ,ale stale si zvolili vecsich a vecsich korupcnikov.Ale to neznamena ze teraz ma cela EU kvoli jednej krajine mimo EU schudobniet a dostat na kolena, ci ano?Kludne nech si slnieckari namiesto lateciek posielaju ich vyplaty do bezodnej diery zvana ukrajina.ale preco by normalny slovak alebo dochodca mal trpiet enormnym znizenim zivotnej urovne ,len kvoli tomu ze nejaky politik si povie ze solidarita- pojem resp slovo ktore je hadam to najvecsie pokrytectvo, videli sme tu solidaritu pocas covidu ked nam nemci chceli zabavit ten kontajner z ruskami.Kvoli tomu to ma slovak schudobniet? a o tom hrdlaceni, za par stovak, tak si spomen ako zacinali slovaci po otvoreni trhu v irsku a UK, kto im dal co zadarmo alebo ake vyhody sme mali?Zadne, robili sme najprv podradne robotyco nechceli domaci robit a museli sme sa prisposobit.


