Zaujímavé že hlupych Američanov nenapadlo urobit referendum o pripojení k USA, majú sa čo učit od Tretieho Ríma, mesiáša Slovanov a sveta. Georgovi Bushovi nikto v USA nepovie inač nez vojnový zločinec,ale mužici a bárišne by pre svojho doživotného Pána aj zomreli, ved nezáleží ako sa majú, dôležité je predsa aby bolo Rusko velké a každý sa ho bál, ináč nám prídu ukradnút Sibír a nerasty.

