Komické je že Rusko môže zničiť celý Západ od Kanady po Nový Zéland, a nezabudnite si svoje deticky este viac posielat do zapadnych skôl,pozdravujem Arména čo si teraz hovorí Lavrov a aj Zida Solovjova čo má 2 synov v Londýne, jeden z nich je homo model.Lavrovova miliardárska dcérenka sa už z London City odstahovala, neviem prečo jej zivot jej susedia novinárom popisovali ako Nekonečné prazdniny, závistlivci jedni.

