Ano rok pred invaziou ruský imperialisti a ukrajinci zabili podla OBSE až 7 ludí na Donbase ty banderovské strašidlo:D:D
Ano rok pred invaziou ruský imperialisti a ukrajinci zabili podla OBSE až 7 ludí na Donbase ty banderovské strašidlo:D:D
Moje nervy, keby si okrem Komsomolskej pravdy čítal aj iné noviny tak celý svet sa rehoce ako Rudá armáda krváca v pouličných bojoch.Tak to tým Ukrajinci sledujú, tyy ponymájeeš Azziat?:D:D
Takže odrazu máš rád generála Zalužného, :D:D:D A čo sa týka Zelenského, hovorí to preto že mu odporučili britskí generáli že je výhodné v mestskom boji decimovat útočníkov:D:D
Chápem, vy deti sa zabávate:D:D
LOL, vdaka masovým popravám vyššieho dôstojníckeho zboru 1937 sa sovietska armáda ocitla v rukách síce ideologicky zdatných, ale vojensky neschopných generálov čo ukázala už Zimná vojna 1939-40. A to že, vládca zamietol evakuáciu Kijeva, kde sa potom uskutočnila najvačšia oblklučovacia operácia v historii planety, kde Nemci zajali 700 000 vojakov Cervenej armády je škoda hovorit. Za necelý prvý rok zajali Nemci 3 miliony Cervenoarmejcov, o rok bol nažive len 1 milion z nich.No vyvrát to Rusofil, ktorá veta nie je pravda a je imperialistický výmysel?:D:D
A čo s tým Aziati urobíte? V oktobri vam dojdu aj posledné zbrane,lebo váš zbrojny priemysel bez západných súčiastok je komedia sama o sebe a o rok vam dôjdu aj peniaze, zase to bude ako 1992 že vám tam bude celý svet vozit potravinovú pomoc?Takto ste ste to zrejme pred rokom neplánovali že?:D:D
šak vyvrát jedinú vec čo som napísal ty putinov matroš:D:D
Deduško, poznáš to príslovie že Schovávajte sliepky husy, lebo idú bratia Rusi? Obhajovať Bin Ládina môže len celkom Alzheimrom narušený geront čo netuší kedy je jesen a kedy jar.Vaši ti ešte dovolia šoférovať?:D:D:D
Ty mi pripadáš ako tiína pochode "Za Putinov ruský mier" Písali ste tu že 30 000. Robo Ficko čo tam bol osobne povedal že 10 000.Podla záberov tam bolo tak 70% dôchodcov, tí vpredu nadávali Ukrajicom že tu žerú zadarmo. Tí čo 1968 utiekli na Západ a do Juhoslávie a ani ich nikto nevyhladzoval by im asi vypichli oči.
Pýta si sa na tých čo prešli z ukrajiny na stranu ruska.Co si nepochopil? A gdo móže zato, že si taký, pardon, jednoduchší?
Nepamatám, a ty si pamatáš ako japonský cisár chcel nové korejske konkubyni?
George Busch mladší, to bol ten zamilovaný do Putina,čo vraj"pohliadol do jeho modrých očí a videl úprimnosť"? Keby si v živote vytiahol nohy zo zahnojenej dediny tak by si vedel že každý Američan ho vola vojnový zločinec,a aj občan EU, inak to bol Putinov dobrý Priatel , asi ako vyšinutý Donald Trump. Ja len rozmýšlam či ste inteligenčne tak zaostalí,alebo to len predstierate oproti Západu:D:D
LOL,skôr útočníci, v preklade 23 rokov vládnuci Cár a jeho 5 dcér, čo už bude vládnuť nad vami až do smrti, sa všimol že po prehratej vojne prichádza v Rusku k prevratu,a v záujme detí exmanželky aj detí slečny gymnastky musí bojovať do úplne posledného Rusa:D:D:D:D
Je to také smutné, že u nás máme volby a u vás v Mordore nie, len komédiu a vymenovanie s oslavamy doživotnej vernosti. Také smutné, pre vás, čo s tým urobíš tavárišč?
Igor-Girkin Strelkov to v zime či na jesen napísal.Z tých čo 2014 na Kryme prešli z ukrajinskej armády na ruskú stranu už v armáde skoro nigdo neni.Ze prečo pýta sa Girkin? No lebo v ruskej armáde nikto nechce nejaké samostatne mysliace bytosti.Nejaké otázky? Smeruj na Strelkova:D:D
Dedko, viem že Alzheimer je svviina, ale prestan svoje fantázie násobiť 5x. Ze 300 000. Sak chod sa prihlásiť do Putinovej armády čo obnovuje historické Rusko,alebo svojich vnukov a vnučky, môžu slúčiť na uspokojenie vojakov,nemusia sa ukájať na civilistkách, a pre istotu rovno zajdi na Kaukaz a Sibír a vyhladte dalšie národy ako vaši predkovia v 19.storočí ty geroj. Ceršesi aj Cečenci by vedeli rozprávať. Fascinuje ma že nenávidíte EU, ale do Zeme Putinovej zaslúbenej ktorá síce neoplýva mliekom a medom ale ropou a plynom v ktorej majú na rozdiel od Kuvajtu,Norska alebo Saudskej Arabie ešte polovičné dôchodky oproti Slovensku.Ja len nechápem, ako je to vobec možne?Dedulo, myslíš v Rusku sa domožeš práva? A myslíš že v USA sa domožeš práva na súde? Ty slovanské dubisko z 18 storočia.
Ked sedel Mečiarov pušipajtáš Chorvát Gašparovič v paláci, tak to bolo o.k. Ale šak jak keby kuva niekoho zaujímalo kto je prezident v parlamentnom systéme.
Luboš Blaha, ktorý syn normalizačného súdruha, si na jesen osobne vyžiadal diplomovú prácu moderátora Markízy Michala Kovačiča. On, pán najmúdrejší Lenin-Stalin-Mao-Marxista, vydal verejné vyhlásenie, že Kovačič by u neho na skúške neprešiel a vyzval-bacha-moderátora súkromnej televízie aby odišiel z médií:D:DPotom čo tento obsolvent humanitárnych médií čo obvykle končia v štátnych úradoch alebo vo výrobe pourážal Markízu,RTVS a TA3 mu ešte zostáva JOJ.Lubko Džugašvili , čítaš to? Vydat knihu s vlastnými nenávistnými výrokmi s názvom Slniečkam s láskou či ako, a dobíjať sa do relácii, ty musíš byt asi taký inteligent ako bol tvoj bolševický fotrík.Lubko, bolí to?
Ruskí do dobrovolnícki zbor čo vpadli na Ukrajinu-nepliest s batalionom Slobodní Rusi, boli aj bývalí agenti FBS.Okrem Slobodných Rusov za Ukrajinu bojujú aj prápory Bielorusov, Poliakov, Gruzíncov a Cečencov.Krem toho bojuje aj Medzinárodná légia 60 000 dobrovolníkov.
A zabudol som, podla Aeronetu , Hlavných Správ a ostatných putinšlapiek si celý Západ už 30 rokov plánoval ako prepadne Rusko a rozdelí si jeho nerastné bohatstvo. Vraj to povedala Clintovnová-lol nič také nepovedala, nikto ju nepočul, nenahral ani nenafilmoval, okrem Vladimíra Vladimíroviča Uljanova.Len mi za toho Putina nejde do hlavy, prečo ho všade na Západe celé rody obímali ako záchrancu po Jelcinovi, prečo po roku 1991 tam poslali tisíce ton potravín,miliardy nemeckých mariek a amerických dolárov, invastovalo tak 10 000 západných firiem, všetko to muselo byt mimoriadne prefíkané spiknutie, dokonca aj genocída žien a detí v Cečensku,ktorá stenčila národ o tretinu im nevadila, imperialistom.
Odporúčame