o tých dvoch si myslím svoje no dostať 19 rokuv za zmenky je nezmysel, ak zoberieme do úvahy, že za vraždy a zabitia sa dáva podstatne menej. je tu zjavná nerovnováha medzi trestami. najprísnejšie by mali byť tresty za zločiny proti životu a zdraviu. som zvedavý, ako to nakoniec dopadne. môže sa stať, že kočner v konečnom dôsledku vysúdi od štátu dosť veľkú kopu peňazí.

