ten poriadny hlupák si tu akurát tak ty. zločinec síce je, ale za to aby nemusel ísť do basy povedal všetko, čo od neho chcela matochunta. počítam, že ty si jeden z tých menej gramotných od trnafského chruňa.
ten poriadny hlupák si tu akurát tak ty. zločinec síce je, ale za to aby nemusel ísť do basy povedal všetko, čo od neho chcela matochunta. počítam, že ty si jeden z tých menej gramotných od trnafského chruňa.
lenže ľahšie ovplyvníš človeka so stareckou demenciou. a tá je u bideta výrazne pokročilejšia ako u trumpa.
v rtvs treba spraviť poriadok a tú degresívnu čvargu odtiaľ povyhadzovať.
zato na teba každý zvysoka kašle. si také maličké degresívne tupelo, čo by sa usákom strčilo do zadnice celé.
excelentný príklad nie dvojtvárnej, ale suverénnej politiky. či si mal ísť blanár pýtať najskôr povolenie od usákov? prečo všetci zamlčujete fakt, že asi dva týždne pred blanárom sa s lavrovom stretol blinken? aha! to je usák. ten môže! áno, sme malý štát. ale to neznamená, že sa nemôžeme správať suverénne. či by daniš chcel, aby naše zahraničné kontakty najprv schvaľovali usáci? daniš píše, ako keby usáci nikdy nikoho nenapadli. prečo vtedy nežiadal o vylúčenie usáckych športovcov a obmedzenie kultúrnych vzťahov? my budeme bez obrany? veď najviac citovaný generál bez vojska macko tvrdí niečo iné. vraj sme v suchu. priletia bratia česi a poiaci.
zmenilo by sa to, že smer by mal ešte väčšiu prevahu. pri týchto opozičných idiotoch by to bolo viac než isté.
ty budeš zrejme tiež jeden z igiotovho lajna. presne ako kučera.
nie je hodná pozície prezidenta. ona veľmi dobre vie, že po tom čo tu 4 roky predvádzala, nemá šancu byť druhý krát zvolená. že si ty do nej zamilovaný po uši je tvoj problém. tie tvoje degresívne žvásty si nechaj na nejaký degresívny zjazd.
skôr je to o tom, že stále majú koloniálne sklony a stále sa nezmierili s ich stratou.
už si prebral? ešte nie je poriadne ani večer a už si nacecaný.
tá britská špina si nás asi pomýlila s nejakou svojou kolóniou. tu píšucim degresívcom pripomínam, že usácky blinken sa s lavrovom stretol asi pred dvoma týždňami. prečo ste vtedy nebliakali? prečo držala tlamu pezinská ťapa? či ste nenabrali odvahu kritizovať svojho pána spoza veľkej mláky? minister zahraničia by si mal toho brita predvolať a jasne mu pripomenúť, že nie sme jeho kolóniou.
ach jaj! vieš ty okrem tých drístov napísať aj niečo normálne?
posilou by ani nebol. dlho nechytá.
kto? ty? veď vieme, že si dezolát. nemusíš nám to neustále pripomínať.
iq mám vysoko nad sto a predsa nie som degresívna špina.
drony nie sú všetko. to podstatné si vyrábajú. tak netrep.
rusi tie svoje systémy vyrábajú a buď si istý, že ich vedia ovládať. ty si fakt neskutočne tupý.
Odporúčame