kto dal tebe právo rozhodovať o tom, ktorá časť obyvateľstva je múdrejšia? si degresívec. ja normálne uvažujúci človek. a dokonca ste v menšine. tak nekvákaj.
kto dal tebe právo rozhodovať o tom, ktorá časť obyvateľstva je múdrejšia? si degresívec. ja normálne uvažujúci človek. a dokonca ste v menšine. tak nekvákaj.
ty a normálne uvažujúci? to si kde nabral? či ti to dal písomne mončičín?
sfanatizovaný si ty. mám podstatne realistickejší pohľad na veci ako ty a tebe podobná degresívna háveď.
tebe je škoda čo vysvetľovať to si fakt myslíš, že rusi tú vojnu prehrajú? si fakt myslíš, že zajtra sa zodvihnú a opustia ukrajinu? si na veľkom omyle. už konečne by si mal začať používať mozog a mal by si sa pozrieť pravde do očí. a ak začneš niečo pindať, tak ťa upozorňujem, že rusov nemám rád od čias sovietskeho zväzu. ale nemá rád ani takých ideologických zadubencov ako ty.
čichov som nikdy nemal v láske. a teraz sa ukázalo, že moje pocity sú správne. česi by stále radi zasahovali do našich vnútorných vecí. majú tupú degresívnu vládu. vrátane prezidenta sú celí strčení v americkej prdeli. je dobre, že sme sa od nich odtrhli. blinken sa s lavrovom stretnúť môže, náš minister nie. z tej českej vlády mi je na grcanie. a čo za príšeru si zvolili za prezidenta, zo sa nedá ani komentovať. je ešte horší, ako naše pezinské jelito.
dokonca čechom sa nepáči ani naša zahraničná politika. akosi pozabudli, že už nie sme ich prívesok. stále by tu radi rozkazovali a komandovali nás.
fiačan vyšetrí tak jedno veľké guľové. ten únik len potvrdil, že sa jednalo o politickú akciu degresívneho slovenska na čele s vojanou. mali to dobre naplánované. nie nadarmo bola čulá komunikácia medzi ús a prezidentskou kanceláriou.
tie protiofenzíve akcie dopadnú rovnako ako tie minuloročné. veľa kriku pre nič. územné straty boli väčšie, ako tie zisky. po európe sa potĺka vraj viac ako 650 000 bojaschopných ukrajincov. oni zmiznú a my tam máme posielať vojakov. dobre to má ten alzák vymyslené.
a čo je im to platné? trčali by v opozícií.
hlavná vec, že nevolil degresívne stádo. za to má palec hore.
čo sa s ním zaoberáš? je to degresívny debil. ani slovo k veci, len tupé degresivistické drísty.
zato ty máš neustály výtok sprostostí z toho, čo nosíš na krku.
chcejú? to je čo za výraz? si hotentót?
nahrávky sú zmanipulované len preto, že ti nepasujú do krámu? svinstvá čurilovskej mafie a gambatej prokuratúry neprekryješ výmyslom o zmanipulovaných nahrávkach.
volovina na kvadrát. degresívci majú dlhé chápadlá. to sa prejavilo aj teraz.
slovo prezident kiska nahraď slovným spojením popradská pijavica a daňový podvodník. potom budeme spolu o niečom diskutovať.
Verejnosť mala právo vedieť rozhodnutie čo najskôr,“ uviedol predseda Fiačan. tak toto ma dožralo. v prípade konfiškácie majetku to verejnosť nepotrebovala vedieť okamžite? na to rozhodnutie sa muselo čakať takmer tri roky?
nechaj ho, veď má zasmolený mozog.
degresívny fiačan môže trepať čo len chce. tie úniky museli byť so súhlasom aspoň jedného sudcu ústavného súdu. a o veľmi čulej komunikácií medzi ús a prezidentkinou kanceláriou si už aj vrabce čvirikajú. jednozančne prekročili svoje pávomoci.
takže výborná práca smer a hlas. degresívne slovensko nezachraňuje ani masívna mediálna kampaň degresívnych médií vrátane rtvs.
Odporúčame