No pozrime sa, ako sa nám tu rozštekali degresívne prasce.
No pozrime sa, ako sa nám tu rozštekali degresívne prasce.
ukrajina nie je naša vlasť.
tak prečo sú potom po európe rozlezení tisíce bojaschopných ukrajincov? pre nich tá morálna povinnosť neplatí?
Sprostosť na kvadrát. Jednalo by sa o občiansky spor a tam sa nič nemenilo. Ty si celkom isto degresívne tupelo.
ak je tu niekto nácek, tak si to ty. alebo budeš neomarxista. je to jedno. oboje sú to škodné a totalitné ideológie. a len sa vyzúr. asi ti včera nedala stará alebo starý.
čo tu bolo škrekotu a nadávok na fica. no neuplynulo ani 24 hodín a pravda vyplávala na povrch. či naši degresívci budú spochybňovať a slová francúzskej opozície? naši degresívci si myslia, že sme všetci padnutí na hlavu. aj tu sa ukázalo, že na hlavu sú padnutí oni.
ty a zábava? to by si najskôr musel vedieť, čo to je. len robíš zo seba idiota. no ani to nemusíš, lebo ten idiot aj v skutočnosti si.
ty tupelo sprosté. bol to západ, ktorý mal vždy zálusk na ruské územia. a to už od čias napoleona. doteraz im to nevyšlo, tak to skúšajú cez ukrajinu. no ukazuje sa, že to západu nevyjde ani teraz. a už tam vrazili toľké miliardy.
veď už toľko neblúzni. náhodou ti praskne žilka v hlave a kto nás tu bude potom zabávať tými blbosťami, čo tu vypisuješ?
si na obed požral besné huby?
makarónovi to riadne haraší.
aj v poľsku a česku raz zmizne degresívna vláda. potom to zmysel bude mať.
čítanie s porozumením ti robí veľké problémy. alebo si po včerajšku stále po opici?
tupelo! ukrajinci sú vo vojne. potrebujú vojakov. tak tam choď bojovať namiesto nich ty!
to slniečko ti zrejme uškvarilo mozog.
kde? rozlezení po celej európe?
veru si hlupák. a to až na entú.
ten poľský generál trafil klinec po hlavičke. a to veľmi presne. po európe sa potuluje halda boja schopných ukrajincov a tupé európske mozgy tam chcú poslať zomierať svojich chlapov. fakt na hlavu.
toto môže byť cesta ako nato dostať okľukou do toho konfliktu. niekto pošle vojakov, rusi odpovedia a zaangažuje sa nato. a máme tretiu svetovú. európa je nepoučiteľná. dva najväčšie vojenské konflikty boli na jej území. už jej to asi chýba. európania rýchlo stratili pamäť a už si nepamätajú, čo sa tu dialo za druhej vojny. každá vojna znamená zverstvá na civilnom obyvateľstve.
to všetko je len odvar toho, čo napáchali usáci po druhej vojne kade tade po svete. len v iraku to bol milión. o tých kadejakých pučoch a vojenských prevratov ani nehovorím. pomaly niet krajiny, kde by usáci nemali strčené tie svoje špinavé paprče.
Odporúčame