v prvom rade treba potrestať tých, čo umožnili predčasné zverejnenie rozhodnutia v médiách. toto už musí skončiť, aby sa rozhodnutia súdov skôr objavili v médiách ešte pred samotným vyhlásením. tiež treba brať na zodpovednosť ústavných sudcov, ktorí prekročili svoju právomoc a rozhodovali ešte o neplatnom zákone. stačilo pár dní počkať a potom pozastaviť. takto je tu podozrenie, že konali na príkaz pezinského jelita.

