Konflikt, obmedzenia či zásahy. Debata o programe v NR SR sa stočila na politickú hru, SaS zvažuje žalobu
neviem, koľko je na svete parlamentov, kde môžu novinári pobehovať ani divé svine. druhá vec je, že vy novinári dovolíte, aby ten trnafský chruňo s vami cvičil. po prvej obštrukcií ste sa mali zdvihnúť a kašľať na toho trnafského idiota. hlavne toto je cesta. ignorovať ho. nevolať ho do diskusií, nechodiť mu na tlačovky, nepchať mu mikrofón rovno do huby. časom by sa psychicky úplne zrútil. aj abm je príkladom toho, ako mu pomáha. už tretí deň tu onanuje nad tým idotom. no a zaoberať sa sprostými a sprostejšími nemá vôbec význam. súhlasím aj s tým, že dal fico preveriť akreditácie pr úrad vlády. fakt je na čase, aby prestali štát riadiť médiá a mimovládky. lebo hlavne tie 4 menované smečko, nočník, aktuality a narkóza doslova klamú. a je fakt, že poniektorí tam chodia oblečení ako vandráci.