šíri a úmyselne klame. je to dobre vyškolený demagóg. nechápem, ako môže niekto takto zrádzať svoju profesionálnu česť. veď celá republika videla, ako to bolo takže abm len robí zo seba blbca.
šíri a úmyselne klame. je to dobre vyškolený demagóg. nechápem, ako môže niekto takto zrádzať svoju profesionálnu česť. veď celá republika videla, ako to bolo takže abm len robí zo seba blbca.
ty si zrejme rovnakého mentálneho razenia ako ten trnafský idiot.
pravda má svoje zadanie. toho trnafského debila podporovala počas celej jeho vlády. pravda už dávno nie je objektívne médium. je to takmer rovnaký odpad ako smečko, nočník a aktuality. navyše abm je z degresívneho slovenska. ona inak písať nemôže.
tá trnafská špina sa zas raz predviedla. no nevidím žiadne odsúdenie zo strany vraj mienkotvorných médií. ba dokonca tú trnafskú sviňu podporujú.
Katotalibanec
zato ty vojana recept máš. a to brutálna cenzúra. už si sa k tomu vyjadrila v minulosti a to dostatočne jasne. aj ty si tá, čo neznáša iný názor.
lajničko!!!! upokoj sa!!!!
katotalibanské tvásty, ktoré ma vôbec nezaujímajú. ja žiadneho kráľa nemám a ani nepotrebujem. aj pre takéto pitominy klesá počet veriacich.
katotalibanec.
redakcia nezavádza. redakcia je jednoducho nevzdelaná. redakcia je obraz našej žurnalistiky.
sprostosť. žiadnych 20 smerákov. zato je tu 25 rozhodnutí ús o porušovaní práv obvinených vrátane neoprávnených sedení v base. a kto že to páchal? tvoj gamboš, čurilovci a sudca kliment. takže dúfam, že raz sa vyšetrí aj toto. nie je možné, aby akýkoľvek súd poslal niekoho neoprávnene do basy na viac ako rok. dúfam, že sudca kliment pocíti na vlastnej koži ako to je.
hlavná vec, že ty máš o všetkom šajnu. pritom si príslušník igiotovho lajna. tak máš šajnu len o tom, kedy tvoj igiot začne bliakať.
teba nerešpektuje ani tvoja stará.
každý normálne mysliaci človek vie, že trinásty dôchodok v tomto roku nemohol byť vyplatený. prvý problém bol termín volieb. kto ho chcel v septembri? nie náhodou tvoja milovaná vojana? nezachytil si, čo povedal riaditeľ sociálnej poisťovne dosadený matochuntou? že to technicky nie je možné? a nakoniec. tomáš nikdy nepovedal, že to bude tento rok. buď si demagóg alebo tupec. je aj možnosť, že oboje.
nevidím žiaden dôvod na to, aby počúval trnafského idiota, pročka a iné hviezdy tuposti z lajna.
všetci vieme, že matovič je idiot. len neviem, prečo ho vy novinári toľko podporujete.
súhlas! máš 100 bodov. je to len pohon na blahu. nič iné. prehrali voľby, tak penia.
ak chceš vidieť skrachovanca, tak sa pozri do zrkadla. tebe by trvalo celý život zosmoliť čo len 10 stránok. nie to napísať nejaké knihy a zoštudovať k tomu obrovské množstvo materiálov.
odkedy je prezidentka štátny symbol? daniš by si mal pozrieť, čo sú podľa zákona štátne symboly. určite to nie je prezident. prezident je funkcia. a žiaden zákon nikomu neprikazuje mať na stene vycapeného prezidenta. je to pozostatok komunistického režimu. navyše si treba uvedomiť, že medzi oboma je zlý vzťah, neznášajú sa. tak neviem prečo by som mal mať na stene vycapený obraz mne nesympatického človeka. nezdá sa vám, že sa touto nepodstatnou tému akosi dlho zaoberáte? a nevidím nič zlé ani na tom, že tam má dve slovenské zástavy. táto kritika blahu mi pripomína komunistické maniere. už zas chcete ľuďom určovať, čo môžu a čo nie?
Odporúčame