bude to len prechodné víťazstvo vojany. po vymenovaní fica za predsedu vlády podá minister životného prostredia demisiu a fico bude nominovať huliaka. tam už vojana nemá šancu zasiahnuť. ak tak spraví, poruší ústavu. jej správanie je čisto degresívne. keď dokázala dať naše financie do rúk idiota z trnafy, tak huliak je proti nemu génius. premiéra a ministrov by mal menovať predseda parlamentu. veď vláda sa zodpovedá parlamentu a nie prezidentke. bez ohľadu na meno je tento úrad zbytočný.

