čo rozkradol? máš aj nejaký dôkaz, či len papagájuješ sprostosti tupej verony? bol z niečoho obvinený, obžalovaný a odsúdený? o ničom takom neviem. tak netrep sprostosti. taká popradská pijavica má už jeden súd za sebou.
čo rozkradol? máš aj nejaký dôkaz, či len papagájuješ sprostosti tupej verony? bol z niečoho obvinený, obžalovaný a odsúdený? o ničom takom neviem. tak netrep sprostosti. taká popradská pijavica má už jeden súd za sebou.
spišiak tak vehementne propaguje drogy, že keď ho človek počuje, musí nadobudnúť dojem, že si niečo šľahol.
tú matovičovskú čvargu treba z inšpekcie poslať čím skôr do prdele. že lučanského zabili si myslím aj ja. bude to treba nanovo vyšetriť. počítam, že poniektorí začnú spievať.
my sa na rozdiel od teba nespoliehame na správy len z médií hlavného prúdu. informácie sa dajú získať aj inde.
kde by išiel? kde by mu bolo lepšie, žije zo štedrých sociálnych dávok, v zahraničí by asi musel pracovať. a to on celkom isto nevie.
maochunta môže všetko. ostatní nič. a táto žurnalistická stoka to stále podporuje.
tak sa pýtam, kde sa na pravde nabrali tieto jedovaté ženské. čo ženská, to posol degresívneho slovenska.
nemyslíš, že hlavnú vinu má v tom izrael? prečo okupuje palestínske územia? prečo tam stavia nelegálne osady? prečo neumožní vznik plne funkčného palestínskeho štátu?
izrael pácha vojnové zločiny a svet sa len prizerá. ak by také niečo spravilo rusko, tak by všetci vrieskali ani zmyslov zbavení a dávali už sté kolo sankcií. izrael pácha genocídu na palestínskych územiach. okupuje ich a stavia tam nelegálne osady. to, čo spravil hamas neschvaľujem, no niečo také sa vzhľadom na izraelskú politiku voči palestíne dalo očakávať. je mi záhadou, ako mohla o tom nevedieť vraj najlepšia tajná služba sveta.
ficovi odsýpa čas? sprostejší nadpis ani nemohol byť. a čo keď ho zahraničie sleduje? vy redaktori na pravde raz nemôžete prekusnúť, že tu nevládne vaše vysnívané degresívne slovensko.
na tvoje peniaze zvysoka kašlem.
si tiež vyšinutá?
k tej ankete na záver. názov toho igiotovho zoskupenia najlepšie vystihuje pomenovanie lajno. tak túto háveď oslovujem už dlho. a nemienim na tom nič meniť. trnafský debil len popudil voči sebe ďalšiu časť obyvateľov. pred budúcimi voľbami si zas dá do názvu niečo rómske, aby ho osadníci zas volili.
som volič tejto vládnej koalície, no ten trinásty dôchodok vo výške priemerného pre každého neschvaľujem. výška môjho dôchodku je taká, že to nepotrebujem. ak chcú, tak nech ho dajú, ale odstupňovane podľa výšky dôchodku. ak ho aj tak dostanem, tak ho samozrejme nezahodím. nejakým spôsobom šetriť treba. matochunta zanechala štát v nezávideniahodnom stave.
od teba sprostosť ako vždy. tých 100 dní by malo platiť. najprv treba zistiť, v akom stave sú jednotlivé ministerstvá. bude treba pomeniť aj legislatívu. to všetko chce svoj čas.
len jedna otázka. prečo si abm neotvárala hubu aj za matochunty? hneď dám aj odpoveď. je z degresívneho slovenska. takže má v povahe písať proti smeru a chrániť matochuntu. ani som to nedočítal do konca.
prosím ťa a čím to mal pochopiť? videla si nejaké lajno, čo by malo mozog?
čakal na výsledky volieb. jeho rozhodnutie akceptujem. dúfam, že bude stále rozhodovať podľa zákona a nie prianie politikov typu trnafského igiota.
lajno štekáš? niekto si dovolil kritizovať tvojho igiota?
tupé ovce smeru toho chápu podstatne viac ako idioti, čo volili lajno a kohokoľvek z bývalej matochunty.
Odporúčame