Čaputová to zrejme zabalí. Ťažko jej to však vyčítať
zas úplne vedľa. ak tu niekto spolarizoval spoločnosť tak to bola táto rozpadnutá lúza, igiot a čaputka. čaputka sa jednoznačne postavila na jednu stranu. a to tú degresívnu. kto tu začal hon na opozíciu? nebola to čaputka, čo si zastala čurilovcov? a neboli to slušnoľudia, čo chceli pozabíjať blahovu rodinu a stavali ficovi šibenicu? kde ste vtedy boli vy traja mojkovia? fico jasne formuluje jej prešľapy. že sa to nepáči jej, je jej problém. to si myslela, že je tu na okrasu? že je tu na fotečky a nové šatičky? je súčasťou politického boja. preto nie je žiaden dôvod brať na ňu nejaký ohľad. ak by bola znova zvolená, tak pre slovensko je to hotová katastrofa. koho zaujíma to jej neustále vyplakávanie pred kamerami ako sa jej chuderke ubližuje? načo sa pchala do toho úradu? na rozdiel od vás troch už obrovské množstvo ľudí vytriezvelo a vidí, akú chybu spravili pri jej voľbe. rieši celý svet, len na slovákov kašle.