kto má záujem o finále ligy majstrov, tak to voľne vysiela nemecká zdf. má to len jednu chybu. bude to komentovať claudia neumann. nič proti ženám, ale fakt sa nehodí aby finále ligy majstrov komentovala baba. navyše sa mi nepáči jej štýl komentovania a jej hlas. nemecké stanice pozerám dosť často, tak ju poznám a nie som nadšený. ak by šlo o ženské finále, tak nemám námietky.


