Politológovia hodnotia: Vyslovenie nedôvery? Od exkoalície je to nezodpovedné. Budúca vláda môže všetko zvrátiť
tak už máme aj nezrelé rozhodnutie parlamentu. pezinské jelito už kádruje aj parlamnet. občania sú zmätení, parlament nezrelý, všetci sú tupí, len ona je lietadlo. pritom tento stav má na svedomí len a len ona. ona je spoluzodpovedná za to, že sú tu voľby až v septembri. ona dobre vedela, čo robí. bolo treba poslať na ukrajinu všetko, čo sa dalo a bolo treba zviditeľniť degresívcov. svoju úlohu splnila. len následky nesieme my všetci občania. na celej veci je najsmiešnejšie, ako sa prestitúti na ficových tlačovkách snažia silou mocou zvaliť vinu na smer. vraj čo spravil smer pre to, aby äradnícka vláda získala podporu.