ono je to ešte horšie. ak by si zisťoval, koľko novinárov má riadne žurnalistické vzdelanie, tak by si bol šokovaný, ako málo ich je. a podľa toho to aj u nás vyzerá. sú to ľudia bez chrbtovej kosti, čo píšu za judášsky groš. žiadna profesionálna česť. len kydať na toho, koho imurčia a zatĺkať aféry tých, na ktorých to sa to práve nehodí. potom sa stane, že bakalárka kovačič-hanzelová tu ide vyhlasovať večné pravdy o ktorých sa vraj nesmie diskutovať. navyše povýšenecky dehonestuje skutočných odborníkov, aj takých najcitovanejších v odborných kruhoch.


