on je degresívec. a tým je povedaný všetko.
on je degresívec. a tým je povedaný všetko.
nemôžem tu napísať, čo si o tej ťape myslím. je to hanba pre slovensko takáto prezidentka. admin by ma zničil. len stručne. je to prezidentka ukrajiny. v žiadnom prípade nie slovenska.
tupci stále nepochopili, že čím viac budú šiť do smeru, tým bude výsledok smeru lepší.
áno, doteraz neboli z voľbami problémy. lenže do roku 2020 tu vládli aspoň ako tak príčetné strany. potom prišli k moci blázni, tupci a ľudia, ktorí mali jeden jediný cieľ zničiť fica a smer. a to akýmikoľvek prostriedkami. špiny typu mikulca, maďa, gambatého, hamrana, predavača vodky a samotného igiota by tie voľby zmanipulovali. na šťastie sú už mimo kresiel. a pre repu len toľko. pleška si svoj príbeh o rusoch vymyslela. zato fico vychádzal z reálneho dokumentu. repa trepe, že sa nesmejú spochybňovať voľby, aké je to vraj nebezpečné, no potom zahlási že rusi môžu financovať republiku a smer. pritom ten druhý menovaný má dostatok prostriedkov za výsledky volieb.
heger nepochopil nič, nemá čím. namiesto mozgu má vodku.
samozrejme ukrajinec nezomrie ani jeden. taká je tvoja logika.
okrem toho jún je z meteorologického hľadiska letný mesiac. tak o nejakej jarnej ofenzíve sa nedá vôbec hovoriť. jar máme už za sebou.
otázka môže znieť aj tak, či ukrajina vôbec prerazí nejaké ruské opevnenie.
je to tvoje právo. a buď si istý, že uhríka a kotlebu celkom isto voliť nebudem.
je to možné, no svedčí to o tom, čo za degresívnu čvargu nás tam zastupuje. to sa samozrejme týka tých, čo hlasovali za.
práve mám pustené správy na jednotke. ako to všetci z rozpadnutej vládnej lúzy začali všetko hádzať na predavača vodky. ako keby oni neboli účastníci tej vlády. keď som tie výhovorky počul, začal som tak škaredo nadávať, že prišla manželka z vedľajšej miestnosti, čo sa deje. tupci a ešte aj totálni farizeji. a tu na diskusií sa nájdu osoby, čo idú tento bordel obhajovať.
takže žiadna sláva. hráč, čo tak putuje po kluboch isto nebude dobrý. ak by bol, tak si ho nechajú na jednom mieste. vyzerá to na vyhodené peniaze.
takí nemajú šancu v parlamentom politickom systéme. to by si mohol vedieť. to potom nemusia byť politické strany, rovno môžeš zrušiť voľby.
a kto by tam mal byť? degresívci a sprostí a sprostejší? ďakujem, neprosím. to si môžeš strčiť za klobúk.
ten predavač vodky je asi v jednom kuse naliaty. vraj to bol dobrý plán, vraj eurofondy sú v poriadku, vraj má najlepšie financie atď. to si fakt myslí že sme na hlavu? asi len on jediný nevidí ten chaos, čo tu zanechal.
máš tam okrem verony ešte niekoho iného? tá jej strana je ukážkou jej schopnosti zničiť všetko, čo sa len dá.
aj to bude. hrebienok jej riadne klesne.
tá ťapa s tou svojou jednoosobovou stranou nech už konečne prestane kvákať. tupá ani tágo, no zato krvavé oči.
správna je posledná možnosť. niekde je chyba.
Odporúčame