rpa! pospomínal si kadejaké nahrávky, no tú zásadnú si nespomenul ani jedným slovom. a to tú, kde vyšetrovatelia naka učia fera, ako má vypovedať. najprv povedal, že v žiadnom striebornom pasate sa nikdy neviezol, no vo výpovedi to už bolo služobné auto pasat a tušil, že bolo strieborné. najprv žiaden spis o popradskej pijavici nebol, no nakoniec po inštruktáží bol. a zázračne tam pribudlo aj množstvo osôb. vy dvaja ste hanbou novinárskeho povolania. uznávam, sú aj horší, no ani vy dvaja sa nemáte čím chváliť. popularitu hlasu sa rozhodli povzniesť médiá. minulý týždeň v diskusiách jeden zástupca smeru, tento týždeň ani jeden, zato tri razy pelle. predminule tiež bez smeru. zato šimečka začíína byť v reláciách pečený varený.vy médiá budete robiť všetko možné aj nemožné, aby ste nejako očiernili smer. a akým spôsobom je repa doslova zaľúbený do čurilu, to sa nedá pochopiť. pre repu je to, čo povie čurila písmo sväté.


