takže vláda ako celok- jedna hotová katastrofa.
takže vláda ako celok- jedna hotová katastrofa.
čo zas aká medzinárodná komisia? to ten ožratý chruňo nevie zvolať vládu a rozhodnúť? pri migoch nepotrebovali nič. je vidieť, že táto lúza je celá strčená v ukrajinskej prdeli. žiadne radikálne rozhodnutie v prospech slovenských poľnohospodárov sa nekoná.
no pozrime ho. fašisti zo sprostých a sprostejších by zas raz radi kádrovali každého, kto nekoná podľa ich zvrátených predstáv. sú to rovnaké špiny ako lajno len nenávisť a krvavé oči.
ďalší výprask prišiel v afganistane. tá usácka armáda zrejme nebude až tak skvelá.
slniečko hrejivé!!!! upokoj sa. dotkol som sa tvojho idolu? nemáš náhodou jej fotku nad posteľou? a pri zaspávaní spievaš ódy na jej veličenstvo?
a čo naši poľnohospodári? to ich máme nechať skapať kôli nejakým ukrajinským? naši nie sú v ťažkej situácií? to máme naše obilie spáliť aby sme tu mohli voziť ten ukrajinský odpad? kedy už konečne naši slniečkári pochopia, že z ukrajiny nejde nič dobré?
no prosím. ďalšia krajina so zdravým rozumom sa bráni. len náš ožratý edo čosi trepe o postihovaní obchodníkov. táto lúza pre slovenský národ nerobí absolútne nič. robí len pre ukrajincov. osud slovenského poľnohospodárstva má kdesi hlboko v paži.
to zas bude cirkus v parlamente. nemáme žiadne iné problémy, len riešiť nejaké páry rovnakého pohlavia.
zelený šašo vie, že tú vojnu nevyhrá. tak sa silou mocou snaží zatiahnuť do toho celé nato. čo by znamenalo tretiu svetovú vojnu. dúfam, že na západe je ešte aspoň zbytok zdravého rozumu. naše pezinské jelito, poliaci, česi, pobaltské krajiny ho nemajú ani trochu. tak ostáva sa spoliehať na iných, že takú volovinu nespravia.
tak najväčší priateľ ukrajiny poľsko zakáže dovoz ukrajinskej pšenice, no naša vládnuca lúza nerobí absolútne nič.
mešuge robí všetko pre to, aby sa zapáčil určitej časti voličstva. zas nápad jedného blázna. ten by štátny rozpočet zruinoval behom pár dní. tu pomôže len zvieracia kazajka a pobyt v psychiatrickom zariadení.
volovina. prečo by sme mali kráčať smerom na východ? my kráčame ku krachu štátu. k jeho úplnej degradácií.
stále tvrdím, že usáci sú najväčší terorista na svete. odpočúvať svojich spojencov a generálneho tajomníka osn je svinstvo najhrubšieho zrna. a západní politici mlčia. to len dokazuje, v akom podradnom postavení sú voči usa.
ak nejaká protiofenzíva vôbec niekedy bude. to len tu poniektorí píšuci si myslia, že ukrajina tú vojnu za pár mesiacov vyhrá. objektívny pohľad hovorí, že sa tak nikdy nestane. a už si to začína uvedomovať čoraz viac západných politikov.
a ešte k tomu mu hrozí basa za machinácie v rezorte obrany. skrývať to môže do volieb. potom to vylezie na svetlo sveta.
predavač vodky a znovu premiér? tak to rovno môžeme zabaliť a pridať sa k maďarom. tí stále snívajú svoj sen o veľkom uhorsku. česi by nás už nechceli, keď vidia tú neschopnosť.
ak vám to napíše, že to video už nejestvuje, tak priamo prejdite na you tube a dajte si vyhľadať e report. to video sa zobrazí.
ešte jedna vec. vás vôbec nezaujíma, čo hovorí dekan právnickej fakulty burda? vy neviete, čo povedal na zamietnutie žaloby na kaliho? ak chcete, dám vám tu link. a ak sa nezobudíte ani potom, čo je viac ako isté, tak nemáte právo sa nazývať novinári. https://www.youtube.com/watch?v=3Q1LfpA tak počúvajte vy dvaja mojkovia.
vy dvaja mojkovia ste žiarivý príklad neobjektívneho informovania. ak je kažimír odsúdený na základe jednej výpovede nejakého fera, tak sa pýtam, prečo nie je na základe rovnakej výpovede odsúdený mikulec. tiež by ma zaujímalo, prečo nevyzývate na odchod jeho. pritom u mikulca ide o množstvo iných prúserov. napr. ten vrtuľník. a prečo neskúmate pôvod majetku ušatého mikulca. čo sa týka toho trestného rozkazu, je to na politickú objednávku. o tom niet najmenších pochýb. eu súd hovorí, že nemožno odsúdiť niekoho len na základe jednej výpovede. a že fero nevie doložiť detaily? podľa vás je to nepodstatné? nie, je to veľmi podstatné. na pravde úplne vymizla kritická žurnalistika. prezentuje sa tu len jedna pravda, dokonca repa je nadšenec čurilovcov. repa sa ani raz kriticky nevyjadril k manipuláciám v trestných veciach. ani raz neskritizoval nezákonné väznenie kaliho a mnohých iných. už je tu cez 20 rozhodnutí ús o porušovaní práv obvinených. a repa nič! mlčí ani podchrastná voš.
hahahaha. dobre som sa pobavil. ale ak chceš, tak si tomu ver! nádej zomiera posledná.
Odporúčame