ešte bude po týchto slovách niekto pochybovať o tom, že nám vládne banda zločincov? čo na to vy tupé lajná? je samozrejmé, že po voľbách bude treba voči takýmto ľuďom vyvodiť trestnoprávnu zodpovednosť. dať na čelo úšp tú gambatú špinu bola obrovská chyba. len sa potvrdzuje to, čo fico uvádza v tých nahrávkach. žiadne účelové zostrihy, ale holá pravda. a čo ty miško horský na slová burdu? zas budeš do nás tlačiť nejaké tvoje tupé kaleráby?


