celá elektro mobilita je jeden obrovský podvod na ľuďoch. a vôbec nie je šetrnejšia k životnému prostrediu ako autá so spaľovacím motorom. podľa mňa chce eu obmedziť mobilitu ľudí. kto pôjde do takého chorvátska na dovolenku s eautom? koľko krát bude musieť zastaviť a hľadať nejakú nabíjaciu stanicu? a čo s tým obrovským odpadom z batérií. veď už teraz sa hovorí, že sú plné kontajnery batérií z áut, ktoré havarovali. a tiež sa hovorí, že nabúrané eauto ide rovno do šrotu. tiež by som chcel vedieť, kde chce eu nabrať toľko elektriny, keď sa len v takom nemecku vyradili jadrové elektrárne. či každé auto dostane prídel na jedno nabitie za týždeň? jednoducho volovina na kvadrát.


