koľko krát napíšeš tú istú vetu? si tak tupý, že nedokážeš vymyslieť nič iné? my vieme, že si kovaný člen lajno stáda. nemusíš sa nám stále pripomínať.
koľko krát napíšeš tú istú vetu? si tak tupý, že nedokážeš vymyslieť nič iné? my vieme, že si kovaný člen lajno stáda. nemusíš sa nám stále pripomínať.
tá tvoja premožená hlúposť voličstva sa prejavila vo voľbách 2020. teraz sa vraciame k zdravému rozumu.
na jeho miest by som do realu nešiel. v neapole je hviezda. v reale by mohol vysedávať na lavičke.
skôr je otázka, či by prežil jadrovú vojnu. preto som mu to aj napísal. on napíše hocijakú kravinu bez toho, aby použil mozog.
máš to ty v hlave v poriadku? uvedomuješ si, čo by to znamenalo? omrzel ťa život?
aby som to vedel, tak na to nemusím byť ani šéf armády usa. a nielen v tomto roku. rusov nevyženú, jedine že by sa do toho zamontovalo celé nato so svojou armádou. stačí potrieť pomer obyvateľov. jednoznačne v prospech ruska. a tiež je otázka, dokedy to západ bude baviť vynakladať toľké peniaze na ukrajinu. horšie však je to, že momentálne je minimálna šanca na nejaké mierové rokovania. tlak na obe strany v tomto smere je veľmi malý.
mám rovnaký názor. asi nás pokladajú za bobov, čo si nevedia overiť fakty. propaganda funguje vždy len do určitého času. potom to ľuďom začne liezť na nervy a informácie si zoženú inde. na šťastie v dobe internetu to máme pomerne ľahké.
ešte k degresívcom. zobrať spišiaka bola chyba. ten debko chce úplnú dekriminalizáciu drog. degresívci by to tu už doničili úplne. sú pre slovensko možno ešte väčšie nebezpečenstvo ako igiotovo lajno.
fica pri ničom nenachytali. je to len tvoje zbožné želanie. a nielen tvoje. ale aj tých pokútnych novinárov, čo to tvrdia. takže nakoniec z toho vychádza, že ten dezolát si len a len ty.
pokračovanie. čo majú u nás najdrahšie potraviny spoločné s vojnou na ukrajine? absolútne nič. ak by mali, tak by museli byť rovnako drahé v celej európe. a to znevažovanie toho stretnutia s potravinármi, tak to je za čiaru. smer sa aspoň o niečo pokúsil riešiť. aj keď z opozičných lavíc veľa možností nemá. vás dvoch by mala v prvom rade zaujímať neschopnosť vládnucej lúzy, ktorá okrem ukrajiny nič iné nerieši. tiež by ste sa mali zamyslieť, prečo je u nás nato a usáci tak nepopulárne. ľudia nie sú sprostí, vidia, o čo komu ide. a vedia, čo nato kade tade po svete napáchalo. ono to tak dopadne, keď tlačíte ľuďom do hláv stále rovnaké kaleráby. ten odpor sa jednoducho dostaví. ľudia vidia to farizejstvo a pokrytectvo západu, keď sa rovnaké veci posudzujú úplne rôzne. ak by ste vy žurnalisti písali objektívne, robili si svoju robotu poctivo, tak by to možno bolo trochu inak.
počúvať vás dvoch si vyžaduje nadľudské úsilie, sebaobetovanie a značnú dávku trpezlivosti. ak by ste boli objektívni žurnalisti, tak by ste si vypočuli včerajšiu tlačovku smeru, kde bolo jasne dokázané, že žiadnu nahrávku nezmanipulovali. a ak by ste boli objektívni žurnalisti, tak by ste priznali, že podanie žaloby na tých dvoch nebolo v poriadku. ako môže dať niekto obžalobu a nevypočuť obžalovaného? prečo vyšetrovateľka nedala do spisu aj dôkazy obhajoby? prečo im nedala preštudovať spis? prečo o obžalobe informoval denník n skôr, ako sa to dozvedel obžalovaný? a čo tie termíny? zo včera zverejneného bolo jasné, že obžaloba bola napísaná skôr, ako sa mali vykonať úkony v prospech obžalovaných. ak u nás skutočne funguje právo, tak súd musí tú žalobu zmiesť zo stola. a prečo nie je tiež obžalovaný samotný príjemca tých údajných úplatkov? prečo nie je v tej veci ani obvinený a vôbec vyšetrovaný?
vy dvaja ste ma normálne dojali. takéto niečo by som od vás nikdy v živote nečakal.
no igiot!!! tá mafia si ty!!!! priznaj, o koľko tá tvoja slávna pavlínka odrbala štát na daniach? zatiaľ sa vie o 11,3 mega. a o koľko si na daniach odrbal štát priamo ty? ty si najväčšia škodná v tomto štáte. otvoríš papuľu a už šíriš nenávisť.
nie je podstatné, či mikulec niečo porušil alebo nie. dôležité je, či táto vládna lúza splnila úlohu v podobe posielania zbraní na ukrajinu. úloha je splnená, takže lúza už môže byť nahradená úradníckou vládou. ak by šlo o skutočnosti, tak tu už dávno máme úradnícku vládu. táto lúza už sklamala nespočetne krát. nerobí nič.
prečo? asi preto, lebo dobre hrá. a v našej lige bol s prehľadom zvolený ha najlepšieho hráča. on ťahá slovan.
mladý vlado tro repre celkom isto patrí. spravil by viac osohu ak suslov. zo strany suslova to bola v oboch zápasoch bieda.
áno, to už bolo. len výsledok si ty. na tom nič nezmeníš, hoci budeš nadávať do dezolátov. už viem, si zo sprostých a sprostejších. tak sa nečudujem.
máš tam chyby, ale tebe to škoda vysvetľovať. aj tak by si to nepochopil.
veď to aj vidieť na tvojich príspevkoch. kto volí sprostých a sprostejších? jedine sprostý.
ty si riadny debil. tí tvoji miláčikovia vyvraždili milión iračanov. kto im dal na to právo? oni dokonca ničia národy a štáty tisíce kilometrov od vlastných hraníc. a len tak mimochodom. stále okupujú časť kubánskeho územia. srbské deti si to zaslúžili? ty si rovnaký debil ako osuský. už by ťa mala brať naka, lebo schvaľuješ vojnu. je mi z teba na grcanie.
Odporúčame