nemal by sa ospravedlňovať len mikulec. ale hlavne ten gestapák v sukni kolíková. tá ho celá nažhavená okamžite odvolala. aj na tomto prípade vidieť, ako lajno a sprostí a sprostejší spolupracujú na šikanovaní každého, kto sa im postaví na odpor. tomu sudcovi treba okamžite vrátiť funkciu, finančne ho odškodniť a odškodné vymáhať od ošatého a gestapáka v sukni.


