nebudem to rozoberať celé, nemá to zmysel. zastavím sa len pri dvoch veciach.
1. porovnávať smer s lajnom ne volovina. v smere sú vzdelaní ľudia, v lajne pročkovia. to hovorí za všetko.
2. my mysliaci sme od prvého dňa pôsobenia igiota v politike vedeli, že igiot je na hlavu a tupec. to isté platí aj o tupej verone. normálne mysliaci vedeli od začiatku, že je to neschopná tupaňa. len u takých pisálkoch ako repa si mohli myslieť, že z nej bude nejaká líderka a premiérka. aj preto je naša žurnalistika taká mizerná, lebo sa tu niekto z núl snaží spraviť osobnosť svetového významu. tu z núl robia osobnosti médiá. z koho chcú, z toho spravia. ale ak chcú niekoho potopiť, tak to tiež spravia.
3. predsa aj bod 3. repa by si mal vypočuť predstaviteľov bruselu, ktorí hovoria, že rusko treba poraziť a nastoliť tam západný poriadok. áno, to nerastné bohatstvo láka. a rusko je časť sveta, na ktorý nemá západ dosah. tak je z neho úhlavný nepriateľ.


