predstav si, že s tebou súhlasím. putin im na to skočil. napadnutie ukrajiny bola putinova chyba. teraz nejdem s tebou polemizovať o skutočných príčinách tej vojny. nemalo by to zmysel.
predstav si, že s tebou súhlasím. putin im na to skočil. napadnutie ukrajiny bola putinova chyba. teraz nejdem s tebou polemizovať o skutočných príčinách tej vojny. nemalo by to zmysel.
a usáci si v afganistane nezobrali priveľké sústo? a to so všetkými svojimi najmodernejšími zbraňami? a nakoniec utekali odtiaľ ani prašivé psy. a ten ich útek sa konal len nedávno, zato zssr je už peknú kôpku rokov historickou minulosťou. či len vyťahuješ to, čo sa ti hodí?
tak nato potvrdilo. to znamená, že nato priznalo, že je priamo zaangažované v tej vojne. nato priznalo, že na ukrajine bojuje s ruskom práve ono. a zomierajú pri tom ukrajinskí vojaci. lepšie si to to nato ani nemohlo vymyslieť.
ty nevieš, prečo sa to nedalo? no predsa lebo fico.
mierový plán zeleného šaša, ktorý nikdy rusko nemôže prijať. sú tam také nezmysly, ako že vraj má rusko zabezpečiť potravinovú sebestačnosť ukrajiny. neviem, z akého dôvodu by to rusko malo robiť. a samozrejme je tam požiadavka na energie za ceny nižšie ako tie svetové. tiež každému triezvo uvažujúcemu človeku je jasné, že rusko už krym neopustí. krym je strategicky tak pre rusko dôležitý, že ho nepustí za žiadnu cenu. skôr tam pustí nejakú atómovku .len aby zabránilo usákom dostať sa tam. ono to chce aj trochu triezveho uvažovanie. nie len počúvať tie propagandistické nezmysly.
trénuje prstoklad, preto tie bezmyšlienkové pochody.
už by ste si mali nájsť niekoho iného ako tohto vojnového štávča.
je z lajna. tak sa nečuduj.
nie je čudné, že najviac trpí eu. je to logické. a to z toho dôvodu, že eu vedú tupci, ktorí robia všetko pre to, aby sme sa mali hošie. denne vychádza odtiaľ toľko debilných nápadov, že až z toho človeka bolí hlava. na slovo poslúchajú usákov, riešia sto pohlaví, sú to ekoteroristi, ktorí úmyselne oslabujú hospodárstvo eu. pokiaľ sa ľudia nezbavia tejto neoliberálnej a degresívnej čvargy, tak to tak bude aj naďalej.
na čo by ste sa vyhovárali, keby nebolo tej ukrajiny? už dlhšie na burzách klesajú ceny kadečoho. no v obchodoch sa to neprejavuje a ani neprejaví. obchod musí predsa zarobiť. a áno. ukrajinské obilie ničí našich poľnohospodárov a potravinárov. lenže to je chyba našej vlády, že také niečo dopustí.
tá dezolátska lúza si ty a tebe podobní. argumentuj! na to nemáš. vieš len nadávať svojim odporcom.
falošné hlasy volajúce po mieri? tak repa!!! poďme!!!! ukáž nám, ako vieš bojovať na tej ukrajine. aj ty si vojnový štáč? ani tebe nevonia mier? tak sa hanbi! jediné riešenie je rokovanie o mieri. ak niekto tvrdí niečo iné, tak schvaľuje zabíjanie na ukrajine. hrubým odhadom tam na oboch stranách sú straty na životoch do pol milióna ľudí. to sa vám máli? koľko tých mŕtvych ešte chcete, aby ste začali rokovať o mieri?
nebudete to tolerovať? a čo spravíte? zoberiete samopaly? neskoro!!! už ste tam mali byť. aspoň by ste konečne odpálili zo slovenska a prestali tu škodiť.
tupelo!!!! ja sa za svoje názory nehanbím, preto nemám potrebu tu vypisovať pod rôznymi menami, ako to robíte vy lajná. jeden účet bez tej dvojky na konci nicku mi cenzor na pravde zablokoval na 10 rokov. preto fry2. a ak by mi náhodou zablokoval aj tento účet, tak bude fry3. okrem toho mňa na rozdiel od teba zaujímajú fakty a nie politická propaganda. len to vy degresívne ladení ľudia neviete pochopiť.
fakt ti ten článok chýba. potvrdzuješ to každým slovom.
chýba ti jeden článok. a to v hlave.
radšej napíš, ako z afganistanu utekali usáci. ani prašivé psy. takže tiež žiadna sláva. a dokonca ich vyprášili mužíci z vietnamskej džungle. jedno vedia usáci dobre. rozdrbať všetko, čo sa len dá. a akosi im nepomáha ani tá ich technologická prevaha.
nedávno som sa dočítal, že ukrajina prišla o 200 000 vojakov. situácia je tak vážna, že polícia berie chlapov priamo z ukrajinských ulíc. takže kto je bližšie k víťazstvu? tu píšucich rusofóbov upozorňujem, že to nie je schvaľovanie vojny, ale ukážka toho, ako sa tu robí propaganda a ako sa zamlčiava skutočný stav na bojisku.
konečne si sa správne zaradil. ak to schvaľuješ, si rovnaký ožran ako on. a rovnaký zadubený hulvát.
Odporúčame