dezolát si ty aj s celou tou vládnou čvargou.
dezolát si ty aj s celou tou vládnou čvargou.
tá sračka pre koníky v japonsku spôsobila to, že majú v podstate pokoj. a tou sračkou na koníky je stále povolené liečiť covid aj v takých čechách.
prečo si svoje liečenie neplatia závisláci všetkého druhu? toto je zas nápad sprostých a sprostejších. prečo si svoju liečbu neplatia tí, čo sa nezdravo stravujú? to sme kde? a ten pridrbaný heger nemá iné v papuli len povinné očkovanie tou sračkou. človeku iné neostáva, len riadne nadávať. ako môže nútiť ľudí dať si pichať experimentálnu génovú terapiu? prečo mám z donútenia štátu robiť nejakej firme pokusného králika?
polícia problém nemá. postará sa o to ušatý, gambatý a špina zo skládky. tí si svojich chlapcov nedajú.
ty tupelo. on myslel špinu z pezinskej skládky. vysvetliť niečo matopičovci je nemožné. nemá na to mentálnu kapacitu. si rovnaký, ako tvoj vodca chruňo z trnafy.
táto čvarga má fašizmus v krvi. môžu sa hanbiť. a trnafský chmuľo s predavačom vodky budú ešte tvrdiť, že zákon platí pre každého.
prečo by som mal rešpektovať takú hlavu štátu, čo koná proti mojim záujmom a proti záujmom celej krajiny? to odkedy je nedotknuteľná? šla do politiky, tak musí zniesť aj kritiku.
asi sa pred vstupom do toho rádia riadne niečoho našňupal. ústavne to neobstojí. nuž čo. sprostí a sprostejší. kde po tej vládnej koalícii pozrieš, vidíš len tupého idiota.
jeden blázon je v lajne, u druckera bude ďalší.
normálny človek si taký nick nedá. je to platený provokatér. tak aj treba k nemu pristupovať.
akým právom chce ten idiot rozhodovať o mojom tele? akým právom ma chce donútiť dať si pichnúť experimentálnu génovú terapiu? to dokedy budeme trpieť vyčíňanie tejto čvargy? už bolo toho naozaj dosť.
špina jedna prašivá hegerovská.
čuduješ sa? chodiaci úd je riadna tlčhuba. okrem toho koryto sa neupúšťa.
na tej úvodnej fotke si dvaja debili podávajú tie svoje špinavé paprče. debil vodca chruňo z trnafy a jeho hovorca debol predavač vodky heger.
darmo sa tu snažíš. debilitu tejto vlády tým nezmeníš. len si na smiech. buď si tupý, alebo platený. len je otázka, čo je horšie.
už by bolo na čase, keby im niekto vyvetral tie sprosté gebule.
vieš, že máš pravdu? nadávam každý deň, keď zbadám v telke trnafského chruňa, hegera alebo iného plagiátora z tejto pošahanej vlády.
neskutočný idiot ten heger. presne ako jeho vodca chruňo z trnafy.
keby mal chodiaci úd nejakú hrdosť, už by z tej pošahanej vlády vypadol.
Odporúčame