gumák musí byť v riadnej núdzi, keď vymýšľa takéto voloviny. prečo nepýta za liečbu fajčiarov, alkoholikov a závislákov všetkého druhu?
gumák musí byť v riadnej núdzi, keď vymýšľa takéto voloviny. prečo nepýta za liečbu fajčiarov, alkoholikov a závislákov všetkého druhu?
repa!!! kedy už konečne pochopíš, že povinné očkovanie je cesta do pekla? prečo by som sa mal dať napichať, keď na vlastnej manželke vidím fatálne následky prvej dávky? prečo chceš pchať do ľudí niečo, čo nemusí na ten omikron vôbec zaberať? riešenie celej situácie je veľmi jednoduchá. a to vrátiť sa k poctivej medicíne a prevencii. pacientov treba liečiť a nie ich nechať bez liečenia. dnes už je dosť lacných a účinných látok na liečbu. keby lekári neliečili chrípku, tak tu máme rovnakú situáciu, ako je teraz covid. covid je choroba patriaca do ambulancie obvodného lekára. len výnimočné stavy patria do nemocníc. ak by sa pacienti liečili, tak tu nemusíme mať toľko mŕtvych.
na základe toho čísla 7 by na slovensku žiaden covid nemal v podstate existovať. ak v čechách 129, tak na slovensku minimálne 65. šukl si tie svoje rozprávky môže nechať jedine tak pre lajnovce.
protinázor sa cení. tak to aj beriem. nikomu nezakazujem, aby sa šiel očkovať. s geroizmom to nemá nič spoločné. má to spoločné s tým, že poznám svoje telo, viem, ako žijem, viem, že neriskujem, ako som písal, nelozím kade tade. a viem, ako som prežíval onkologické ochorenie a ako covid. v tých dvoch príspevkoch som nepísal nič o tom, akú negatívnu skúsenosť mám z toho očkovania. pár krát som to tu už spomínal. tak len stručne. manželke pracuje srdce po prvej dávke na 33%. z vitálnej ženy sa stala osoba, ktorá ledva zvláda základné domáce práce vrátane navarenia obeda. to je moja osobná skúsenosť s očkovaním. takže ak niekto nepozná moje dôvody, tak by nemal mať právo mi nariaďovať niečo, voči čomu mám na základe vlastnej skúsenosti obrovský odpor. žijeme už bez detí, takže je nevyhnutné, aby jeden z nás ostal relatívne zdravý. a aby som druhý krát nedostal covid, o to sa postarám sám aj tým, že nechodím na miesta, kde by som ho mohol dostať.
nič nové pod slnkom. ak schvália ten náhubkový zákon od kolíkovej, tak si ani necekneme. bude to ešte horšie. je evidentné, že tá vakcína má na činnosť srdca fatálne následky. presvedčila sa o tom na vlastnej koži aj moja manželka. síce žije, ale srdce jej po prvej dávke pracuje len na 33%. a tu má niekto odvahu navrhovať povinné očkovanie.
na slovensku je vraj minimum závažných nežiadúcich účinkov. som zvedavý, ako šukl prišiel na takú koninu. čo sme my nejaká svetová výnimka? nie. je to tu presne tak, ako všade vo svete. je tu množstvo nežiadúcich vedľajších účinkov, ktoré ktosi úmyselne zatajuje. vlády, ktoré nútia svojich občanov dať si pichnúť ten hnoj sa dopúšťajú genocídy na vlastných národoch a mali by byť za to trestne stíhaní. úplne dali do pozadia tradičné medicínske úkony a sústredili sa len na pichanie niečoho. čo poriadne neúčinkuje.
strčte si to vaše povinné očkovanie kdesi do predele. prečo to silou mocou nútite ľuďom, čo nemajú o to záujem? covid som prekonal bez väčších problémom vlani v novembri. tak nevidím žiaden dôvod na to, aby som do seba pchal nejaký sajrajt, ktorý je ešte v štádiu skúmania. navyše sa neskúmalo mnoho nežiadúcich účinkov, vraj sa nepredpokladajú. medzi ne patrí vplyv na onkonádory. rakovinu som úspešne prekonal pred štyrmi rokmi. tak nedám do seba pichnúť niečo, čo by mohlo mať za následok recidívu. okrem toho nemožno považovať niečo za vakcínu, čo treba do seba pchať pomaly každé tri mesiace. dokážem sa o seba postarať tak, aby som už druhý covid nedostal. viem, čo mám robiť. ten prvý priniesla manželka z práce. už je na dôchodku, tak toto riziko odpadlo. a iné nepoznám. nežijem rizikovým spôsobom života, nelozím zbytočne kade tade, denne športujem, cukrovku ani vysoký tlak nemám, tiež nie som bachratý. a denne užívam vitamín d a skonzumujem množstvo ovocia zo svojej záhrady.
a zničené zdravie. príde doba, keď nám vy napichanci budete závidieť zdravia. a nebude to dlho trvať.
pekný galimatiáš. jediným výsledkom tých opatrení bude, že napichnci to budú slobodne roznášať.
nebola by to atómovka, ale rovno vodíkovka.
zavedenie nejakého lockdownu nemá na to vplyv. ba práve naopak. dalo by sa predpokladať, že lockdown zvýši záujem o očkovanie u tých, čo chcú loziť kade tade. skôr to bude tým, že sa objavuje čoraz viac informácií o škodlivosti tých vakcín. informácie sa zatajiť nedajú. a nepomôže tomu ani kolíkovej návrh náhubkového zákona.
rádio slovensko a už tu máš o tom aj článok.
v správach v rádiu práve odznelo, že výrazne poklesol záujem o očkovanie. môže to mať dve príčiny. ľudia sa už dozvedeli, čo za bordel to v skutočnosti je. druhá možnosť je, že to zverejnili preto, aby nútili vládu vyhlásiť povinné očkovanie. vláda by si mala uvedomiť, že keď je voči očkovaniu veľký odpor, tak ho nebudem silou mocou presadzovať.
čo už v tých svojich labákoch vyrábate nové vírusy, aby ste následne mohli vyrobiť nové vakcíny a terorizovať nimi ľudí?
na teba netreba nič hádzať. na teba by som nehodil ani lopatu hnoja. na vládu celú vlečku. vidíš, ako si vážim tvoje drísty?
zaočkovaní spoluobčania. raz nám nezaočkovaným budete závidieť zdravie. a nebude to dlho trvať. prúsery fajzeru sa raz prevalia.
len si vypotil riadnu sprostosť. nič viac. počítam, že budeš volič toho gestapáka v sukni kolíka.
covid dostaneš aj ako očkovaný. a okrem toho som ho už mal. takže ver tomu, že čo sa toho týka, som zdravý. pre určité povinnosti som sa musel nechať pár krát testovať. a skutočne som zdravý.
Odporúčame