ak by bola u nás rovnaká miera zaočkovanosti, celkom isto by sme mali rovnaké čísla. len by ich naše úrady nepriznali. kto vie, aký je aj dnes skutočný stav.
ak by bola u nás rovnaká miera zaočkovanosti, celkom isto by sme mali rovnaké čísla. len by ich naše úrady nepriznali. kto vie, aký je aj dnes skutočný stav.
už len zopakujem. s rodinou sa stretnem. a počítam, že tak spraví drvivá väčšina slovákov. títo pošahanci nemajú šancu tomu zabrániť. môžu sa postaviť bárs aj na hlavu a odrážať ušami.
už konečne si uvedom jednu zásadnú vec. toľko obetí na covid je preto, že lekári vlani v októbri dostali zákaz liečiť covidových pacientov. covid je jednoznačne ochorenie pre obvodného lekára. ak by sa covid liečil od prvých príznakov, tak počet zosnulých by bol rapídne nižší. covid som prekonal vlani v novembri. preto, že som sa zaujímal o stav vecí, vedel som, ako sa mám liečiť. mojej lekárke som poslal návrh liečby, ona ho odsúhlasila, predpísala mi ako preklenovaciu liečbu antibiotiká, to preto, aby som niečo nechytil na pľúca. a chorobu som hravo prekonal. uvedom si aj to, že keby lekári neliečili chrípku, tak tu máme rovnakú situáciu s chrípkou. tiež by tu bolo obrovské množstvo obetí. lebo chrípka je tiež veľmi nebezpečné ochorenie. len tak mimochodom. nie je ti podozrivé, kde sa stratila chrípka?
my si tu na nete trochu zapindáme a to je tak asi všetko, čo slováci dokážu. zrejme sa národu páči, čo tu táto čvarga stvára. išli do ulíc protestovať proti ficovi, keď boli zmagorení médiami a trnafským chruňom. na matovičovi sa ľudia rehotali a posunuli ho do vlády mysliac si, aká sranda bude. lenže ono to nie je sranda, je to obrovská tragédia pre tento štát. vládne nám zbierka nevzdelaných tupcov s ukradnutými titulmi a poniektorí aj mentálne postihnutí.
so svojimi deťmi som sa stretol vlani a stretnem aj tento rok. a žiadna pošahaná vláda tomu nezabráni. počítam, že ich bude ignorovať drvivá väčšina národa. teraz však o niečom inom. krištúfková dnes na jednotke tvrdila, že ten, kto to prekoná má menšiu imunitu ako ten, kto si dá pichnúť tú sračku. a taká kreatúra má titul pred a za menom. vraj u prekonaného stačia dve dávky tej sračky. nech si trhne ľavou zadnou a tie sprostosti trepe pre tupé lajnovce.
veronika remišová nech sa strčí do 3,14... na nápady tej sprostej ťapy nie je nikto zvedavý.
slovo fico nahraď slovom matovič a máš pravdu. fico si aspoň nedáva na stoličku vedľa seba macíka. to ty nepochopíš, však máš v hlave mrkvu.
civilizovane to nepôjde. skládka a ús im zabezpečili vládnutie na celé štyri roky. tu si ús beztrestne zmenil ústavu. tak zostáva len tá defenestrácia.
slováci. zvolili ste si matopiča, tak tu máte matopičovské vládnutie a matopičovské opatrenia. tlačovku som nevidel, tak sa pýtam, či tam bol aj matopič so svojim macíkom, alebo im toho macíka aspoň požičal.
vraj patrí do stovky vplyvných žien. dobre som sa narehotal. vlastný národ už na ňu kašle a nejaký primitívi v primitívnom časopise nás idú presviedčať o tom, že má nejaký vplyv.
pravdepodobne si pichá aj niečo iné, keď sa mu to ihlovanie tak páči. jeho príspevky už naznačujú poškodenie mozgu.
blbeček by som bol vtedy, keby som si dal do seba pichnúť ten bordel. vidieť, že tebe už riadne udiera na karbid.
normálne mi už začína rozum stáť z tých volovín, čo vymýšľajú. len zhľadávajú, ako by donútili ľudí dať si pichnúť tú sračku. musím to takto napísať. kto by to bol povedal, že v 21. storočí tu bude takýto očkovací fašizmus nejakou experimentálnou vakcínou. mengele by pukol závisťou. a ľuďom je to jedno. žiadne masívne protesty. očkovacia propaganda dobre zabrala. tak nech si platia za liečbu závisláci všetkého druhu. od fajčiarov, cez narkomanov a čo ja viem koho.
to sa už ani nedá komentovať, čo vymýšla táto tupá čvarga. čoho sa chytia to dodrbú na ultimo.
ak si tá drbnutá vláda myslí, že mi zabráni sa stretnúť počas Vianoc s deťmi, tak je na veľkom omyle. debilná vláda vymyslí len debilné opatrenia. čím skôr treba tých cvokov zosadiť.
problém je v tom, že mnohí športovci si to neuvedomujú a podľahli tlaku politikov a majú rovnaké drísty.
tvoj problém je, že si myslíš, že každý klame ako ty. osobne som sa rozprával s ďalšími štyrmi osobami, čo mali po vakcíne závažné problémy.
už aj austrálsky premiérsky debil povedal, že do číny nepôjde. nech sa strčia do prdele pokrytci. stále budú miešať tú špinavú politiku do športu.
možno ho niekedy osvieti. len tak mimochodom ma niečo napadlo. uplatním si výhradu vo svedomí. moje svedomie mi neumožňuje pichnúť si ten hnoj od fajzeru.
Odporúčame