covid dostaneš aj ako očkovaný. a okrem toho som ho už mal. takže ver tomu, že čo sa toho týka, som zdravý. pre určité povinnosti som sa musel nechať pár krát testovať. a skutočne som zdravý.
covid dostaneš aj ako očkovaný. a okrem toho som ho už mal. takže ver tomu, že čo sa toho týka, som zdravý. pre určité povinnosti som sa musel nechať pár krát testovať. a skutočne som zdravý.
ja som zaočkovaný prírodou. covid som prekonal. tak asi ťažko budem pchať do seba nejaký nepodarený chemický kokteil. však? nemám na to žiaden dôvod. je nezmysel nútiť do očkovania ľudí, čo to už prekonali.
to nie je problém len maďarskej vlády. je to celosvetový problém. jednoducho je tu nové náboženstvo vakcína fajzer. všetky ostatné medicínske poznatky sa hodili do koša. smrtnosť je tri promile. pre tri promile nemôžeš nariadiť povinné očkovanie. ak by sa covid liečil, tak tá smrtnosť by bola na úrovni chrípky. uvedom si, že ak by sa k liečeniu chrípky pristupovalo rovnako, teda by ju ambulantní lekári neliečili, tak by smrtnosť na chrípku vyletela nad covid. totálne sa zanedbala prevencia. vie sa, kto sú rizikové skupiny, vie sa, ktoré choroby sú rizikové. prečo sa neinvestovalo do prevencie pri tých skupinách? a uvedom si, že tá vakcína skutočne nie je trvalé riešenie. čo nevidíš, koľko zaočkovaných vo svete sa dostáva do problémov? koľkí ochorejú a roznášajú to?
múdra vláda by spolok odborníkov okamžite vymenila, keď vidí, že zle radili v druhej vlne a úplne zle radia v tej tretej. je na čase tam dať skutočných odborníkov a nie nechať tam tento spolok, ktorý je na výplatnej listine fajzeru. nikto ich už neberie vážne a stále ich pchajú do tv a rozhlasu.
zdravý človek nikoho neohrozuje. už to konečne pochop. a konečne pochop, že aj očkovaní ochorejú a prenášajú. dokonca končia v nemocniciach. vo svete sa už pomer medzi očkovanými a neočkovanými v nemocniciach vyrovnáva. to príde aj k nám. tak, ako prišlo k nám to, že aj očkovaní to schytajú. len besný pes sabaka si tvrdil, že očkovaní sú zachránení.
rakušáci splodili hitlera. len sa vracajú k svojim koreňom.
príde doba a nebude to dlho trvať, že vy vaxeri budete nám neočkovaným závidieť. zdravie. toto nie je vakcína. je to chemický kokteil z množstvom negatívnych vedľajších účinkov. podľa mňa už nevýhody prevažujú nad výhodami. som zvedavý, na koho hodíte to množstvo nových problémov so srdcom u očkovaných. to je len jeden príklad. neustálym pichaním toho bordelu sa stanete imunodeficitní. budú vás napádať choroby, voči ktorým ste boli doteraz odolní. viete ako sa to hovorí. dočkaj času, ako hus klasu. treba vymeniť hovorcu hegera a celú vládnu čvargu, nech je tu konečne už pokoj.
zas niekomu hrabe. lekára mám priamo oproti železničnej stanici. tak je samozrejmé, že idem vlakom. ak by som sa mal vopred testovať, tak by som musel vopred ísť niekde, kde testujú. tentokrát prímestskou dopravou. a až potom nasadnúť na vlak a ísť k svojmu lekárovi. tým sa samozrejme riziko nákazy zvýši. pokiaľ viem, česi robili nejaké stery vo vlakoch a žiadny vírus nikde nenašli. takže zas ktosi vymýšľa koniny.
ten nadpis poopravím. slovensko vedie vojnu s touto vládou. a už kruto na to doplácame.
ty budeš posudzovať to klamstvo? v článku si mal príklad so zemou. ja pridám príklad so slnkom. bolo považované za stred vesmíru. za ten názor sa tiež trestalo. aká je pravda? potom hoax šíril aj sabaka, keď tvrdil, že po očkovaní sa už nenakazíš. aká je pravda? nakazíš sa a môžeš skončiť aj v nemocnici. práve že slobodná diskusia je hnacím motorom vedy a spoločnosti. už sme tu mali zriadenia, kde bol správny len ten jeden názor. a ľudia za iný chodili do basy. toto chceš?
kolíková nie je trpezlivá. kolíková je tupá, gestapácka ťapa, ktorá chce ľuďom zapchať huby. v tv a iných médiách je už debata na tému covid dávno zakázaná. teraz chce ľudí odstaviť aj od zbytkov informácií, ktoré si ľudia dokážu zohnať. už teraz sa blokujú niektorí ľudia. na slovensku napr. bukovský a blaha. dokonca vo vzore demokracie hn-usákove zablokovali vlastného prezidenta. toto všetko sa už deje. ona k tomu pridáva ešte kriminálny rozmer. to má toľko voľných miest vo väzniciach? to sme to dopadli pri tejto čvarge. ničí túto krajinu vo všetkých oblastiach života. vládne nám banda tupcov, plagiátorov, korupčníkov a daňových podvodníkov. na člel parlamentu máme dokonca mafiánsku podržtašku. o popradskej pijavici už ani nemá zmysel hovoriť.
v národnom ústave srdcových a cievnych chorôb v bratislave jej druhú dávku dôrazne neodporučili. a má to zaznamenané aj v zdravotnej dokumentácií. vakcína sa síce vyvinula veľmi rýchlo, ale bez patričného dlhodobého skúmanie nežiadúcich účinkov. je veľkou chybou, že sa všetko sústredí len na vakcínu. úplne sa ignoruje prevencia. moja posledná poznámka je, že ak by sa ambulantní lekári rovnako nevenovali chrípke, tak tu máme s tou chrípkou rovnaké problémy, ako teraz s covidom. už v októbri 2020 boli známe najmenej tri liečebné protokoly na covid. jeden z nich som vlani v novembri úspešne na sebe použil sám. len som lekárke napísal, čo som si naordinoval a ona mi to odobrila. za týždeň bolo po covide.
vidieť, že si to nepochopil. tretia fáza by mala prebiehať práve tak, ako tam bolo popísané, teda časť by mala dostávať placebo. ak to tak nie je, tak sa to nemôže považovať za tretiu fázu skúšok. oni sa práve pýtajú, čo to vlastne je. to sa tá tretia fáza úplne vynechala? ak áno, ako to niekto mohol povoliť na hromadné používanie? pri všetkých iných vakcínach a liekoch to tak je . je určitá fáza vývoja, kde sa nejakej skupine to placebo musí podať. ak sa nepodá, tak nemôžeš tvrdiť, na koľko daný liek či vakcína zaberá. neviem, či si to videl celé. Dopady na onko pacientov sa neskúmali vôbec. vraj sa to nepredpokladá. úplne v protiklade s tým sú tvrdenia onkológa lakotu, ktorý s tým pracuje každý deň a vidí, čo sa deje. ak si objektívny, tak musíš uznať, že tam nie je všetko s kostolným riadom. dopady na srdce môžem potvrdiť na mojej manželke už som tu o tom písal. po prvej dávke zlyhávanie srdca. teraz jej pracuje na 33%.
zas tu pár zaplatených akože vedcov ide tvrdiť, že ten fajzerský nepodarok bude chrániť lepšie, ako skutočné prekonanie covidu. kto sa čo len trochu vyzná v imunológií vie, že je to nezmysel. môj organizmus musel bojovať s celým vírusom, nielen nejakou malou časťou rna. organizmus, ktorý covid prekonal si pamätá podstatne viac hrotov toho vírusu, ako po vakcinácií. okrem toho si organizmus pamätá aj samotné jadro toho vírusu. preto je organizmus prekonaného oveľa lepšie pripravený na opakovanú infekciu, ako po vakcinácií. a hlavne je lepšie pripravený na rôzne mutácie. toto sú články vhodné pre ľudí, čo nemajú o prírodných vedách ani páru. https://www.youtube.com/watch?v=7R1dwgtLmcA&…
hovoria tam ľudia z praxe. hovoria tam podstatne vzdelanejší ľudia ako ja a ty. je tvoj problém, že ti chýba kritické myslenie.
je to kovaná lajnovca. asi má smenu. tak od rána tu straší v diskusií.
lajnovca nemá argumenty, tak nadáva ľuďom do tupcov.
píšeš o sebe? ako vidím, trafil som klinec po hlavičke. predstav si, že mám vysokoškolské vzdelanie a medzi predmety, z ktorých som mal skúšku bola fyziológia, genetika, biochémia, botanika a zoológia. takže mám o veciach odstane lepšiu predstavu ako ty kovaná lajnovca.
vaxeri!!!! toto si pozrite aspoň 10 krát. potom možno pochopíte aké zlo páchate svojmu organizmu. https://www.youtube.com/watch?v=7R1dwgtLmcA&… a budem vám to tu otriepať o hlavu niekoľko dní a viac krát za deň. to preto, aby ste vytriezveli z náboženstva fajzer.
aká propaganda z ruska a číny? ruštinu som sa síce učil. ale už neovládam ani azbuku. a tie čínske háky báky neovládam tým dupľom. je to presne naopak. sme vystavení propagande covid maniakov.
Odporúčame