Rozumiete rozdielu pojmu debata?Je mi jasne ze pre cloveka z superiornou inteligenciou ako Vy je vsetko jasne ale dajte trochu priestoru jednoduchym mozgom ako mojmu
Rozumiete rozdielu pojmu debata?Je mi jasne ze pre cloveka z superiornou inteligenciou ako Vy je vsetko jasne ale dajte trochu priestoru jednoduchym mozgom ako mojmu
Pytam sa autora.Ke d niekto nieco napise tak nech vysvetli preco.Aj ked to bude vyhovovat len starej Blaskovej..".Niekomu" neznamena absolutne nic...
Kto popudil tie nevinne mierumilovne slovanske narody proti sebe? Kto je za to cele zodpovedny.Ked nieco napisete budte konkretny. Kto popudil Rusko proti Ukrajine? Ked neodpoviete tak cele to co ste napisal neznamena nic.....
Ok suhlasim ze to neboliti ruski sportovci Alebo hociaki.Kto konkretne?
Ok Presne to co hovorim.Ok.Skusim takto.Preco si dotycny mysli ze to niekoho zaujima .Docela dobry priemerny plat
Modre nohavice nosili bolsevicky komisari
Nezabudnite na Bulharov,Ti su to skutocne nebespecie
Co koho do toho co niekto zarobi?
Vzdy som si myslel ze na slovensku davaju narodnych buditelov do izby opilcov o druhej ranoTo ze im stinaju hlavy som nikdy nevedel.Barbari:-))
Matica Slovenska :-)))Mozno si to dotycna dama pomylila s Penthouse alebo Playboy magazine.Ok keby tam pozovala naha by pravdepodobne dostala par hlasov.Moj kazdopadne ano:-))
Odkedy je koncentracny tabor obklopeny elektrickymi drotmy ktorym bolsevicke Ceskoslovensko kazdopadne bolo domov? To ze vam hodili kost to nie je ziadna dobrota
Slovensko by malo pre neho vytvorit poziciu "skoroprezidenta":-)))
Bohuzial nie som obca SR.Inac mate moj hlas.Slovensko potrebuje politika zo zmyslom pre humor:-}
:-)))))))))))))))))Som prispievatelom Pravdy par rokov a napisal som peknych par blbosti a tiez cital mnohe od spoluprispievatelov.Ale toto:-))))0KSorry dam Vam kredit za snahu pretoze verim ze toto je snaha o vyhratie najlepsieho vtipu roka a vyhra ceny Stryka s Majcichova:-))))))
Vazeni cela tato skoro Shakespericka tragikomedia zacina byt pomaly nezabavna.Ked citame spravy tak sa zda ze Ukraine kazdopadne vitazi a rusi melu z posledneho.Volsky trus. Ok o ruskej a ukrajinskej zurnalistike sa netreba vyjadrovat nakolko nieco take jednoducho neexistuje ciste propaganda.Ok. Rusko zapadu neustupi a Putin zostane pri moci z jednoducheho dovodu ze obyvatelstvo RF nezaujima nic okrem stability a dostatku vodky. Vodca Putin vdaka jeho kultu osobnosti zostane do smrti vodcom presne ako Stalin ktoreho metody adoptoval a zdaju sa byt viac aj viac popularnejsie. Jedine riesenie je zastavenie nasilia a rokovanie.A tu drzi karty kazdopadne zapad ktory musi prinutit Ukrajinu k rokovaciemu stolu zastavenim alebo obmedzenim materialnej pomoci.Nakolko ked sa to nestane budu musiet angazovat zivu silu do otvoreneho konfliktu a to by bol koniec sveta ako ho pozname.
Ci je to dobra vec ? Nechajme to na Harabina a Svedkov Jehovovych:-))
Ciste pripomienka. George Soros je 92 rokov mlady takze to NEO pravdepodobne nepracuje
:-)))Cize co sa autor snazi povedat ze pred oslavami tohto "protifasistickemu" fiaska vladla medzi politikmy absolutna jednota:-)) Ono ked sa na to clovek pozera zdialky a menuje tie politicke "tabory" tak to nie je rozdelenie to je otvoreny boj medzi fasistami a bolsevikmy co su tie iste ideologie cize ako vysledok termin "jednota" moze byt na mieste:-)))Tiez ciste vedlajsia otazka v ktorom tabore oslavoval "protifasisticky" skoroprezident Harabin:-))
Rozumna a dostojna oslava armadnej vzbury kde generali konecne pochopili ze Nemecko vojnu prehra a Slovensko bude medzi porazenymi krajunami.Pozvanie Nemeckych vojsk vladou Jozsiho Tiszu na potlacenie tejto prihody ktora sposobila smrt tisicov ludi bola iba dalsou vlastizradou vlady Slovenska.Kazdopadne vojaci ktori bojovali v tejto fraske si zasluzia uctu.Ale "partizani" ktori zorganizovali nie velmi spominany Bratislavsky protizidovsky pogrom v roku 1946
kazdopadne nie.Na druhej strane ked toto "povstanie" skratilo vojnu iba o par dni tak to mozno bolo toho hodne..
Odporúčame