Ok.+++
moze pokial je obvineny z federalneho zlocinu.Ked zmlati svoju zenu ho moze zatknut hociaky policajt
Nic v zlom ale co Vas do toho kto koho voli?Pokial ludia volia podla svoho svedomia a nedaju sa kupit kotlikovym kolacom alebo lacnym chlastom alebo opotrebovanou retorikou skorumpovanych politikov tak je to fajn.
Pan Kollar je rozumny clovek. Sustavne vybavovanie uctov vedie k anarchii.Berte si priklad z Juznej Afriky re Nelson Mandella. Odpustit zabudnut a zacat znovu.Inak budete na vysmech sveta.Samozrejme ze nic nepracuje perfektne ale zacat sa niekde musi.Jednemu nerozumiem.Odpustili ste fasistom komunistom velebite veci ktore vas zosmiesnuju.Vas parlament je ako krcma.Politici a novinari sa hadaju ako chrapuni. Bolsevicky kat ako Harabin ktory na objednavku STB odsudil knaza a podpisoval rozsudky smrti chodi n a slobode a muti vodu.Vazeni.
Jedini ktori ste schopny to zmenit ste Vy a Vasou zbranou je Vas hlas.Zabudnite na emocie a odplatu tym si iba kopete dva hroby. Nedavajte hlasy marginalnym stranam ako nacionalistom rasistom a podobnej cva rge. Vazeni. Vy sa hlasite k krestanstvvu..Vasa viera dava moznosti odpustenia vyuzite to zacnite z cistou myslou.
Fugedi. Kandidat na prezidenta SR v roku2076:))
Viete moja mila to je ako ked niekto chce zhodit vahu a ide na exurziu do cokoladovej fabriky. Zivot je realita a laska kratkotrvajuca tyrania:-))Viem trochu cynicke ale hej.Taky je svet...
Dokazy ziadne ale kazdopadne verime ze je to pravda.Na druhej strane obidve damy su v pozicii ktora je vzdy otvorena kritike a skumania a to dava moznost vytvarat si nepriatelov a davaju zivnu podu skrachovanym alebo skorumpovanym politikom typuHarabin a spol .Na tretej strane obidve damy by mali mat dostatok zdraveho rozumu aby sa vyhybali vstahom ktore mozu kompromitovat ich integritu...
Narodni buditelia v akcii:-))
Co ma stymto USA spolocne aleb ujo Gyorgy? Dve zaostale skorumpovane krajiny si vybavuju ucty.Sovietsky Svaz je mrtvy o co vam ide? Co sa tyka tych ucebnic vzdy lepsie ako ucebnica prelata Duricu o "historii naroda slovenskeho":-))
To som nepovedal.Ok.Gorbacov mal verbalnu dohodu ze ked Rusko odide z vych Europy NATO sa nebude rozsirovat. Nestalo sa.Jeho naivita je pricinou tohto vsetkeho.Nakolko to iba dokazuje ze verbalna "dohoda" nie je hodna papiera na ktorom je napisana......
Najhorsie je ked vam zena utecie z vasim najlepsim kamaratom.A Vy si muste ist kupit noveho psa:-(
Come on Anti.Ta Cessna ktoru pilotujes musela odniekal prist:-)))
A dovolim si pridat fakt ze som expert na sex.Nakolko som dosiahol vek ked mam sex skoro kazdy den.
skoro v pondelok skoro v utorok skoro v stredu...............................
Sorry ,Nakolko verim ze ...............
Hey Anti.Si si 100% isty?:-)))))))))))))
Zacat vojnu alebo riesit problemy nasilym nikty nie je dobry napad. Uprimne povedane mam to cele na haku a nefandim ani jedne strane. Ale ked mam davat niekomu vinu za predlzovanie tohto konfliktu tak to je kazdopadne NATO a zapad.A hlavne preto ze po 10 rociach studenej vojny by mal zapad aspon zlahka poznat mentalitu Ruska a ich postoj k expansii NATO. A vobec uvazovat o clenstve Ukrajiny v NATO bola uzasna chyba nakolko Rusi to vidia ako nebespecie a nakoniec sa im ani necudujem.
Ok.Ciste moj nedolezity a zlahka nepopularny nazor nakolko neverim ze prilievanie benzinu do ohna nie je pravdepodobne dobry napad
:-))Az na to ze nieco ako zly sex neexistuje:-))
Ake dobre spravy by sa mali ocakavat? Co je nakoniec tomto co sa deje vobec dobre? Mozno definicia dobroty by bola na mieste? Kolko bude musie zdochnut leopardov kym sa tato hovadina skonci? A kto pride po nich?Klokani?
Mozog ako hlavny sexualny organ.To je nieco ako plavec ktory sa nevie obratit. A jeho hlava je navzdy zaseknuta v betone:-)))
To je ako ta basen .Citujem
Pre kazdeho muze je zena.
Tak preco pre krista pana
randim z Ondrejom?,,,,,,,,,,,,,,,,
Odporúčame