ked nic ine tak budu ukrajinci moct otvorit kolosalny cirkus z leopardim show.Samozrejme ako trenerov by si mali pozvat generalov tych krajin ktore im tie sroty "velkoryso" posielaju........
ked nic ine tak budu ukrajinci moct otvorit kolosalny cirkus z leopardim show.Samozrejme ako trenerov by si mali pozvat generalov tych krajin ktore im tie sroty "velkoryso" posielaju........
On ked sa to pritiahne za vlasy tak vodca Putin je momentalne jedina garancia ze svet sa nedostane do nuklearnej vojny nakolko byt vodcom postnuklearneho Ruska nemusi byt ta najlepsia.alternativa
Vodca Putin nasiel novy sposob ako zostat pri moci.Privedme krajinu na mizinu vojnou ktoru pravdepodobne nevyhrame blamujme za to zapad a sionistov na Ukrajine izolujme ju od sveta a ukazme svojmu primitivnemu obyvatelstvu ze horsie ako to je uz neboze byt a jedine cesta logicky vedie k lepsiemu cize zmena je nedolezita a bingo
sme pri moci nadosmrti a velebeny idiotmi:-))Zda sa ze si berie priklad zo Slovenska kde sociologicke vyskumy ukazuju preferencie strany SMER......................................Ale hey ako hovoril vodca Metternich vsetko na vychod od Dunaja nie je Europa ale Balkan....
Slovensko sa zucastnilo utoku na SSSR uplne dobrovolne. K Vasej poslednej vete: ked mate sam o sebe taky nisky nazor tak to je vylucne Vas problem nakolko to co si niekto o Vas mysli je asi tak dolezite ako vcerajsie noviny
Podla toho co pisete zapad bol pred EU a1989 chudobny zaostaly,A prijatim vychodnej Europy zahadne zbohatol? Vdaka neproduktivnym a ekonomicky zaostalym vychodom. Hmm Ok.Beriem nakoniec zazraky sa mozu stat.Nie sice casto ale hej Stachanova este nikty nikto v produkcii nepredbehol:-))A petrocnice boly vzdy splnene vdaka tazkopracujucim bolsevikom vysoko nad 100 percent. A Lysenko s tou zmrazenou psenicou:-))) JRD zasobovaly krajinu a tie rady pred prazdnymi obchodmy to boli popularna forma socializacie nieco ako "Spoznaj suseda svojho:-))
Nie je toto nakoniec ruska vnutorna zalezitost Vazeni.Vy ste mali bolsevickeho ministra spravodlivosti ktory daval rozsudky na objednavky komunistickej strany a STB odsudzoval fararov a okradol ludi ktori financovali jjeho fasisticku stranu Vlast? skorobuduceho prezidenta Stefana Harabina a vasi reprezentanti v EU su otvoreni fasisti a to vam nevadi??? Vacsina z vas podporuje RF a povazuje ju za "bratsku " krajin napriek tomu za vas drzali za ostnatym drotom41 rokov a ponizili prvotrednu krajinu na krajinu tretieho sveta. Sibe vam Vazeni?
:-)))) Ako je mozne ozobracovat zobrakov?
Co to mate s tymi banderovcami Vazeni Ok nebol ziadny svatec.Ale bol vas narodny hrdina Janosik alebo Stur alebo Tiszo nieco ine? Jeden zabijal fararov a prepadaval nic netusiacich ludi a druhy superantisemita a zradca slovenskeho naroda ktory chcel pripojit slovakov k rusom treti vojnovy zlocinec obdivovany fasistickou cvargou.Vazeni je 21 storocie.................alebo ste zaspali cas.?
Viete p Avensis aj ludske mozgy su dolezitou sucastou prirodnych zdrojov.Bohuzial Rusko s nimi dostatocne nedisponuje
.
Mozno argument pana Stanko1 moze byt toho dokazom?
Uzasny dovod na chvalu.200 vdov boh vie kolko deti bez otcov Estrada ako hovado. Nebol cas studenej vojny krasny?
Viete je jednoduche niekoho obdivovat alebo vinit angazovane strany ale to iba dokazuje fakt ze kazdy kto dodava zbrane hociktorej strane je presne tak zodpovedny za vojnove zlociny a pod ako bojujuce strany.Mozno este viac
Ok.Nahlaste ich skorosudcovi Harabinovi ten s nimi urobi poriadok:-)))))
Preco stale spominate tych Banderistov Vazeni? Vsak ten clovek je vo vecnych loziskach skoro 80 rokoch.Co ma on s tymto bordelom spolocne?
Nezabudnite ze Rusko je krajina kde zajtra znamena vcera.Cize co hovorite je dvojnasobna pravda. Je to smutne ze krajina z uzasnym potencionalom vzdy skonci na smetisku dejin.
Co je stym nakoniec zle.My sme mali uradnu Pobiedu a bolo to fine. Ked sa to otcovi podarilo nastartovat tak islo docela dobre.Vacsinou casu nas doviezlo tam kde sme chceli ist,
dobre no:-))
Vas neoslobodil nikto nakolko nikto nevie nakoho strane ste boli a nakolko bola vynimocna situacia anikto o Slovensko nemal zaujem tak ste sa nasackovali k Cechom ktori sa vas nakoniec zbavili vdaka diplomatickemu huncutstvu vodcu Meciara. Proste sa splnila 1000 rocna tuzba Slovakov o stat znovu bez referenda a bez nasilia (ok to je kazdopadne plus) ktory nakoniec 75% obyvatelov nechcelo. Ale tot0 nie je nakoniec dolezite ze ste dostali Krala Svatopluka:-) a skoro prezidenta Harabina. Slovenski historici by sa mali zaoberat potomstvom Svatopluka nakolko krajina bez krala je nakoniec iba ?OK krajina bez krala.Ked ale spominate to vrazdenie Banderovcov by mohlo byt dobre spomenut vrazdu 70000 inovercov a ukradnutie ich majetku........
Slovaci hrali na dve strany,Najprv z Adolfom do Polska a Ukrajinu.Apotom a potom z strykom Stalinom naspat s Cervenou armadou:-)))Celkove je to komplikovane definovat Su iba dve moznosti
1.vitazne porazeni
2 porazene vitazni
Dolezite je iba vediet skadial bude zajtra vietor fukat:-)))
Co to komplikuje este viac ze su teoreticky vo vojnovom stave z USA. Cize ten dom na Americkom namesti s tou malebnou ohranou vlastne nepatri USA ale....:-)) Mozno Bulharom?////
Odporúčame