Toto cele moze byt demografickou tragediou pre RF. Obetovanie mladych muzov za zbytocnu vojnu pre krajinu ktora ma problemy z ubudajucou populaciou ktora mentalne zije v 2SV tomu kazdopadne nepomoze.Vodca Putin si neuvedomuje ze SSSR je historiou a moznost cerpat muzov z byvalych azijskych republik jednoducho neexistuje.
Stalinizmus v Rusku zije a dari sa mu fajn.


