Ten trulo si mysli ze Canada je svetova velmoc. Neviem preco sa snazi zviditelnovat krajinu ktora bola vzdy na spravnej strane konfliktov ma celkove dobru reputaciu(ked odpocitame katolicku hierarchiu)ale aj to prejde nakolko farari sa zbytocne nerozmnozuju:-)) a cpe nos do veci ktore sa nas netykaju. Tragediou je ze legalizoval marihuanu(jediny slub ktory splnil a v spravnom case:-)(pandemia) co mu garantuje moj hlas.Ok moje pokrytectvo ako celozivotneho konzervativca my dava zle pocity ale hey.Par slukov British Columbia gold to vyriesy:-))


