McCarthyismus v slovenskom vydani? Alebo opakovanie Slanskeho? Vzdy mam najradsej ked p.Fico radi novinarom ako robit ich pracu:-)) Otvorete si oci Vazeni.
McCarthyismus v slovenskom vydani? Alebo opakovanie Slanskeho? Vzdy mam najradsej ked p.Fico radi novinarom ako robit ich pracu:-)) Otvorete si oci Vazeni.
+++Nemalujte certa na stenu:-)))
To samo o sebe motivuje normalnych chlapov stat sa homosexualmi:-)))
++++++++ Presne ako pisete.Nic take ako zlocin bez obeti neexistuje.
Ocakavam ci nas prime minister nevyhlasi vojnovy stav ako to urobil jeho otec v 1970.Mobilizacia a tankami na Peking:-)))) Idi ot sprosty vedel riziko a "lahke" peniaze.Namiesto toho dostane jednosmerny listok do vecnych lovist.
Trest smrti je "trochu" prehnane ale hey zakon je zakon
Ale vedeli.:-))) Najprv ich skolektivizovali tych ktori sa proti tomu ohradili poslali na Sibir na "preskolenie" alebo do vecnych lovist.Ale mali Lysenka ktory chcel sadi zamrznutu psenicu na Sibiri:-)))
Yeap.Samozrejme dotycny novinar zabudol napisat ze cestovanie v americkych bombarderov je pridana hodnota.
:-))Ked myslite basu a pracu na cerstvom vzduchu tak pravdepodobne ano:-))
Zdeno Chara ziadnu buducnost nema. Nic proti nemu ale je v situacii spickoveho atleta ktoremu cas vyprsal. Ma dost penazi aby si na Slovensku mohol kupit svoj klub(ako to urobil Jagr v Cesku. Alebo hrat v Slovenskej hokejovej lige aby priniesol na zapasy extra fanusikov.Sorry Zdeno. Reprezentoval si Slovensko prvotriedne skoro 20 rokov a za to patri ucta a respekt.Nepokaz si to daj mladsim ludom sancu..............
Lybia 2012 obcianska vojna a vrazda Americkeho velvyslanca.Syria je obcianska vojna vyvolana Asadom Afganistan(som fanusik Afganistanu nakolko vykopli rusov :-)) takze nic Rusko.Vyvrazdilo polovicu Cecenskeho obyvatelstva.Vo vojnou z Ukrajinou. Cina kapitola sama o sebe.Cize ako povedal Shakespeare :svet je ako divadelne dosky ......Hraci sa menia ale podiove dosky zostavaju tie iste.
Zase sa treba vratit k k mudrej Jezisovej vete:-))Ten kto je nevinny neh hodi prvy kamen
Podivajte p.Regulienka.Za cely ten bor del na strednom Vychode je zedpovedne(uz davno neexistujuce Britske Imperium.A to ani sami anglicania nepopieraju.Ok kam s tymto idem.Kazda epocha mala svoju charakteristiku.A ked sa pozrieme na jadro veci USA ciste prevzalo rolu Britanie . Proste ked sa na to cele pozriete kriticky a bez osobnych predsudok tak zistite ze sa nezmenilo nic.Alebo povediac inak cim viac sa svet meni tym viac zostava ten isty. V zmysle kazdy chvilku taham pilku:-) Ok homosexualita.Je je dekriminalizoana je stara ako ludstvo co si o tom myslime je nedolezite(hovorim sam za seba) a pokial svojimy sexualnymi praktikami neublizuju nikomu co koho do toho.....
Ok:-))) povedal som vo V S E T K O M?
Mozno dobre by bolo naucit sa zit v modernom svete.....?
Ano.Ci sa nam to paci alebo nie Amerika je najlepsia vo vsetkom........
Najvacsi kredit si zasluzia organizatori OH. V case svetovej pandemonie a zatvorenich hranic a v podstate nefunkcnej leteckej dopravy zorganizovat OH je velka vec. Bravo Japan!!!!!!!!!!! A tiez celkove mnozstvo medajli je nedolezite nakolko ked 3 milionova krajina ziska 2 a 300 milionova 24 tak vitaz je kazdopadne krajina s dvomi.Ale hej.OH su ciste komercna zalezitost a brat to vazne eeeeeh.Nie. Mozno pre ADIDAS alebo NIKE:-(?
Odporúčame