Ja mam svojho vtak rad.Beriem ho vsade kde idem:-)))
Ja mam svojho vtak rad.Beriem ho vsade kde idem:-)))
mozete definovat "normalne zeny"? Dokonca ani v semantike to nerobi velky zmysel:-)))))))))))))))))))))
Celkove povedane je to ako u blbych.Ok toto je vysledok na hlavu padnutej "politickej korektnosti". Som ochotny akceptovat fakt ze sa ludia narodia ako transgender,A ked sa im da pomoct (zmenou pohlavia a hormonmi) aj to je fajn.Ale preco by mala transformacia byt dolezitejsia ako atleticky vykon. Napriek tomu ze verim ze v sukromnom zivote sa kazdy moze postavit na hlavu ale ked mi niekto povie ze 150 kilovy chlap zmeneny na zenu sa ma vobec zucastnin sportovych podujati tak to je kazdopadne neferove. Ale hey .Kazdy ma nakoniec 15 minut slavy a ja nakoniec v sukromi mojho domu nosim manzelkine saty(na vysoke podpatky som si este nezvykol) ale nechat si odrezat vtaka za olympijsku medajlu v sporte ktory je celkove nezaujimavy je "zlahka" povedane cudne:-))
O ok. Internet:-))Zdroj pravdy a vedomosti:-)))))
V roku 1980 Rusko napadlo suverennu krajinu (afganistan) co bol nakoniec ich neslavny koniec.A neboli to iba Americania ale cely civilizovany svet....
Zalezi na uhle pohladu a kto potahuje snurky.Ale ked to pritiahneme za vlasy o co nakoniec ide? O sekundy'Alebo kto da viac golov alebo kto skoci o par cm vyssie? V com je tam ta dolezitost. A nakoniec ako dlho si budeme pamatat vitazov.Sport je pre divaka lacna zabava a atleta miliony a pre vyrobcov steroidov ........
Pravda ma urcite pravidla ktore by sa mali dodrzovat. A je to rozhodnutiae administrativa a nakolko vlastia tieto stranky je to ich rozhodnutie ci sa nam to paci alebo nie
Ciste opakujete to com napisal:-))) Ked ma chcete urazit (neviem co Vas na to motivuje) sa musite viac snazit:-))
Ok dohodnime sa aspon na tom ze sa nedohodneme. Co je podla mna absolutne fajn
Prijemny zbytok soboty zelam
Ok nikte som nepovedal ze Americania su svatci.Zijem par kilometrov nad americkymi hranicami a nakolko nie som American to co robia alebo nerobia je mi ukradnute. Tiez odvtedy ked sport sa stal ultralukrativny business a ked su v nom astronomicke sumy tak aj cela integrita ide dolu vodou.V1980 to bola reakcia na rusku invaziu Afganistanu pokial si teda pamatam.Ok zjednodusim to .Podla mojho absolutne nedoleziteho nazoru OH su od urciteho casu fraska.... Co nie je dobra vec pre cestnych sportovcov
Nic proti papezovi a celkove nikomu ale kazdopadne pozvat svateho otca v case svetovej pandemonie nie je velmi mudre. Zabudla ctena pani prezidentka ze zijeme v casoch IT a odkaz papeza sa dat preniest exluzivne cez internet bez obavy hromadnej nakazy
Vas prispevok je mozno dokazom ze ti "zli" sionisti MKPK davno podrobili:-)))
Si ma mylite s niekym ktoreho skutocne zaujima co si myslite o jeho intelekte:-))Ked povazujete anonymnu internetovu debatu ako forum pre geniov tak ste pravdepodobne na zlom mieste:-))
:-)))) ++++++ Dobra otazka. Rusi znehodnotili integritu olympijskych hier na silvestrovsku estradu
Odporúčame