Link p.kolega .Furt cakam:-)))
L I N K p.kolega .Furt cakam. To nie je o mojom pravopise ale o VAsej Integrite. Budto ste ciste obycajny klamar alebo neviete citat:-))Takze este raz.L I N K prosim ponizene
Viem ze moja slovencina stoji celkove za ..H.... ale aky ma zmysel prebudzat prebudenych?
On nie je plesivy.Ciste potrebuje mensiu hlavu:-))
Kupil som vsetky za symbolicky dolar.Spiatocne dane ma polozili:-))Cize budete ma musiet trpiet trochu dlhsie:-)))))
https://www.pinterest.ca/pin/forgetmenot--30…
Nema to sice clankom nic spolocne.Ciste Vam Vazeni chcem ukazat co si mozete kupit za 20 rokov aktivneho trolovania:-)))
Hladal cestu do neba a pomylil si svetove strany:-))
je to obycajny kriminalnik dosadeny Sorosom:-))))))
P.Grobovshik:-Neurazajte teplych. Nas PM teply sice nie je ale totalny imbecil kazdopadne ano. Som velmi rad ked mozem mat s oponentom aspon ciastocnu dohodu:-) Ok ked myslite jeho otca.Tak mate pravdu on bol teply ale nakoniec nedolezite:-)
Link prosim pan holubok. Nekrutte sa ako prr d vo vetry.L I N K !:-)))))
L I N K:-)!
Kanadska katolicka cirkev kazdopadne ano.
Vodca Putin je vodca rozhodnych rozhodnuti:-))
++++++ docela odporne.Ale aj plasticky chirurgovia a pozorovatelia vahy(the weight watchers musia z niecoho zit:-))
:-)))) Ok holubok(alebo holubica?.Kto je Vrba alebo Wexler.Nikty som o nic nepisal.Ukazte mi link
Ked nahodou ano tak urcite cenu.....Ked nie tak uznajte ze ste senilny tupec alebo tupana:-)))
Ziaden nespadol tak je to asi ok:-)))
Ziskanu udavanim ludi ktori ich zivili?
Ma 67 rokov cize ta jeho buducnost skonci ako buducnost kazdeho.Vo vecnych lovistiach:-)) Nechapem preco sa vobec stary poprd ovia vrtaju do politiky.Treba to nechat mladym ludom a LGBT
Az na to ze na zapade nie je vo vlade ziaden despota ako v Rusku. Ok.Zlahka od veci a ciste otazka.Ja vidim Rusko ako krajinu ktora poslal do krajiny mojho narodenia pol miliona vojakov. Keby sa nerospadlo (SSSR) tak by tam furt boli.Cize .Ako sa mozno divat na Rusko ako priatelsku krajinu a na zapadne krajiny ako nepriatelov.......
Odporúčame