O samozrejme Madari.Fakt ze to bola od zaciatku do konca obycajna loz neznamena nic?
A to bola europska unia a nie madari
O samozrejme Madari.Fakt ze to bola od zaciatku do konca obycajna loz neznamena nic?
A to bola europska unia a nie madari
Vy ste odisli z Uhorska.Nebit zmluvy of Versailes by ste boli stastnymi obyvatelmi RU monarchie.Vy ste pre seba ako politicky narod pre seba neurobili absolutne nic.Ta teza o tom slepom kurencu sedi,Vy ako narod mate stastie hraca hazardnych hieZo.Vsetky svinstva od vraha a zlodeja Janosika po palenie ukrajinskych kostolov a vrazdenia ruskych civilistov vam preslo.A aj to nepodarene zlodejske SNP vam preslo,Budte radi ze ste radi a nevrtajte sa do veci ktorym nechcete rozumiet. Ta Trianonska dohoda bude nakoniec zruse a potom co?Budete zobrat Cechov aby vas znovu prijali do spolocneho statu. To sa ale nikty nestane.Takz opatrne z retorikou.Na tomto svete je mozne vsetko .......
Preco ste prekvapeny ze sa citanost vasho blogu zvysila.Svet ma rad komediantovOk nic v zlom ked si myslim ze Vase blogy su tu ciste pre zabavu......alebo sa mylim
Moja stara mam s tym nema nic spolocne.Sustredte sa na temu p.kolega
To pisete o Slovensku?.Nakolko cela vasa historia je jeden mytus ktoreho sa drzite ako mucha na blatniku
A co vyhrali Slovaci? O ano hokejove majstrovsta teda rychlost padu s prveho miesta na osme:-))) Co do toho miesate Tokaj vy tajny slovensky nobelista:-)))) Preco sa porovnavate z Madarskom ked ste na urovni Moldavy:-))) Sibe Vam p.kolega alebo ste ozraty?
To je kazdopadne dobre pre cestovny ruch:-) a samozrejme pre
:-))))))) Vsetko vymisli alebo rospravky starej matere.Od A do Z.
Kto obvinuje slovensky narod a nakoniec s coho. Neprijemna cast slovenskej historie je skoro 80 rokov stara a prestarych poprdov ako ja vec zaujmu viac nez dolezitosti.Nikoho co sa stalo sa to netyka.Preco je dolezite si pkraslovat nieco co je tak nedolezite To ze verim ze rospad CSSR bola chyba ma nerobi nepriatelom Slovenska.Neviem preco vytahujete 15 rocne prispevky .Ja som sa k nim priznal a v kontexte v ktorom su napisane si za nimi stojim. A naco pridem sam?O co tu nakoniec ide. Spytajte sa 30 rocneho cloveka co si mysli o CSSR a vacsina nebude vediet o com rospravate.Vela zbytocnych emocii o nicom
Preco EU myslim tu Duricovu chcela stiahnut z obehu a ako ucebnu pomocku?Kirschbauma je zaujimavejsia ale jednoducho nebudem kritizovat profesora z mojej Alma Mater ktory je aspon sympaticky clovek
Cele je to ciste pre zabavu a aby si mladi ludia vybili energiu:-))
Dalsia analyza mojho dusevneho stavu a zadarmo.Ked pridam honorar za trolovanie a besplatnu analyzu mojej osobnosti tam moje perly ducha prinasaju ovocie:-))
Nespochybnujem ciste neverim nakolko to bola jedna obycajna loz...
Klaus je spickovy politik a vyrazil z Meciarom dvere. Historia Slovenska bola vzdy viazana z historiou ich susedov.Cize ziadna.Tomu slovenskemu rollnikovy bolo uplne jedno kto bol pri moci. Nemam problem z legedami a mytami ale urobit z nich historiu je prehnane.Slovenska historia ako historia nezavisleho naroda zacina od 1993 hore . Tiez docela zaujimava ale aspon pravdiva
Odporúčame