Sputnik nikoho nikty nezabil. Pre upokojenie ciste spomenut ze Ruska Industrialna spionaz a zlodejina je na vysokej
yrovni takze ked sa tym "Ruskym" zazrakom nechate ockovat tak v realite sa nechavate ockovat Pfizerom alebo Senekou.Cize ziaden strach.V pripade ze ked tato "medicina " pre vas nebude pracovat pohrebny ustav Lowinger Sloboda a Applebaum ponuka zlacnene pohreby obetiam ruskeho experimentu z 30 % zlavou.Pridte nakoniec preco sas trapit zivotom ked vas pochovaju za EUR 126.24:-)


