Viete p.Harabin mi pripomina jeho vystupovanim retorikou a sposobom prejavu teda tie v medzery vo v e t a ch Vychodoeuropsku verziu D.Trumpa.Tak sa totiz ludia bavia z slabomyselnymi. Ok vazne p.Evita.Skutocne si myslite ze v postkomunistickom state je miesto pre komunistickeho sudcu a profesionalneho klamara zlodeja a poskoka.Ok.Dava to ciste jednu otazku(rad by som keby ste odpovedal)Ako je mozne ze sudnictvo a spravodlivost na Slovensku je v stave v akom je? Teda pokial viem tak bol p.Harabin ministrom spravodlivosti.


