Najlepsia pomsta je dobry a uspesny zivot:-))) A co maju tieto krajiny spolocne z MKPK.Nic.Ok mozno este menej:-))) Chapen ze Israel si s MKPK nevyrovnal ucet ale US.Tych zaujima Slovensko asi ako?Hmmm.Dosli my slova.Nestava sa to casto
Najlepsia pomsta je dobry a uspesny zivot:-))) A co maju tieto krajiny spolocne z MKPK.Nic.Ok mozno este menej:-))) Chapen ze Israel si s MKPK nevyrovnal ucet ale US.Tych zaujima Slovensko asi ako?Hmmm.Dosli my slova.Nestava sa to casto
:-)))Rad by som videl vyraz na tvari sudruha Harabiniera.Toho gorala s toho musi porazit:-))
+++++ Ked ma nieto francuza za priatela nepotrebuje nepriatelov:-)))
++++ tu je priklad ked tradicna obet sa dostane k moci .Ok zjednodusim to.Najvacsie sklamanie v zivote su ludia.Iran bol vzdy priatelsky k zidom. Je to jeden z mala narodov ktori su schopni oddelit nabozenstvo od politiky a zid moze mat na hlave jarmulku Teherane bez toho aby aby ho neaky c..j obtazoval.Ako sa to stav v osvietenej EuropeIransky politici vidia Israel ako nepriatela z jedineho dovodu a to je ajej spojenectvo z USA.Americania videli Iran ako zdroj lacnej ropy.Ked sa to skoncilo si umyselne vytvorili nepriatela.Inac mal som v zivote stastie ze som bol schopny cestovat a musim povedat ze moj tyzden v Irane bla absolutne fantasticky. Najpriatelskejsi ludia ktorych mozete stretnut
Dobra pinta az na to ze kazdy schopny pravnik by tu "evidenciu" ziskanu pod tlakom skompromitoval vyhlasil za neplatnu.Pridajte do toho psychicky stav stav dotycnejRe:pokus o sebevrazdu.Takze neviem...
Ok.Mate absolutnu pravdu ale stale treba brat do uvahy prezumpciu neviny.Viete problem je v tom ze tato osoba neoperovala vo vakuu .Ok pritiahnem to za vlasy.US ma trest smrti.Aj ked je niekto odsudeny tak musi na svoju popravu cakat velmi dlhy cas ciste preto aby sa vyuzili vsetky moznosti dokazat jeho nevinu.Tu to je prave naopak.Moj zaujem je amatersky ale stale sa mi zda ze je to prilis dlho.
Preco tak dlho? Ciste pre distribuciu chemickych zabavnych prostriedkov? N E H U M A N N E.Preco vo vsetkom kopirujete Ameriku? Krajine ktora je na 10 mieste v piti alkoholu skutocne neake drogy ublizia.? Dievca ukazalo podnikatelsku schopnost.Dajte jej pokoj!!!!
Jediny sposob si zachovat nekonecnu mladost je zomriet mlady:-( Ok.. Kam s tymto idem.Nie je vo vasich zakonoch
ambula ze kazdy obcan ma pravo na rychly sud? Nie je tato vysetrovacia vazba p.Jankovskej neako dlha alebo sa vase institucie snazia byt poboznejise nez papez? Alebo bolsevicke maniere nevymreli.Ta osoba je v base prilis dlho na krajinu ktora sa snazi presvedcit svet ze je civilizovana...
Co Vas skutocne trapy p.Brehy? Tolko mudrych ludi a JA:-)) Mozno pre balanciu:-)))?
Takze ta D I S T R U B U CI A .To nie je ziadna legracia.Teda ked nam redakcia prezradi co to vlasne je:-)))
Ci mi verite alebo nie ma nezaujima ani najmenej.Skoncil som iba druhy rocnik zakladnej skoly. Ale o mne to nie je.P.Fico vo vacsine casu nebol ochotny odpovedat novinarom a volal ich prostitutkami atd >P.Matovic ked nic ine teda ked bol v opozicii bol docela zabavny a podarilo sa mu urobit z obskurnej strany vitaza volieb.
Ja som nevinny ako cerstvo napadnuty sneh:-)))
++++Myslite ze to staci na narodneho "hrdinu":-))))))))
Nervicky:-))) Mate o sebe prilis vysoku mienku:-))) Presne ako ten Janosik2. A ten mal dost rozumu aby predisiel blamazi tak zo sebou skoncoval . Ukazal aspon trochu sebareflexie a charakteru. Urobil to v tom spravnom case ked MKPK potrebuje stabilitu a nie skorumpovanych policajtov.
Ja nemusim sutazit:-))) Na tychto strankach to beriem ako poklonu:-)))
Brrrrrr:-))Ale ste mi dali pacholci.Jazykom po p....y:-)))
++++ pohybujete sa v dobrej a hlavne v mudrej spolocnosti (teda za to tie plusky:-)
Odporúčame