Svet si pripomína pamiatku obetí holokaustu, pridala sa i Čaputová
A oslavuju to vyrocie (zasluzene) kazdy rok uz od roku 1945.A moje sympatie su na strane obeti Stalinovych cistiek a vrazdy dostojnickeho zboru.Kolko s tych ludi zavrazdil StalinÉKolko komunisti. Kazdopadne to bola genocida. Ci sa to zdaleka porovnat z zidovskouÉEhhhm.Neviem.Ako hovori p.KotlebaAsi nie:-) A co sa tyka Cinanov ked odpocitame civilne obete v rukach Jap.armady tak zistime ze Mao Ce Tung (komunista) bol najvacsim vrahom v historii.Proporcionalne mensim nez Tiszo ale stale je tazko porovnat 4 milionovu krajinu z miliardovou. Vasa krajina tej doby bola v klube fasistickych a bolsevickych vrahov dobre zastupena,Ked si to prepocitate na velkost obyvatelstva a sustredenie na individualnu etnonabozensku skupinu medzi prvou trojkou.
.Ok.Predtym nez my vynadate do potkanov a podobnej uslachtilej zvery .Pouzite pocitac a uvidite zaujimavy vysledok.A opakujem este.Nikoho s pritomnych sa to netyka nikto z zijucich Slovakov nie je za to zodpovedny
ciste aritmetika.A cisla neklamu