Toronto Futball Club ho vezme za sekundu:-))) Tak isto ako Beckam...Hral dva zapasya zarobil tolko ako je Narodny rospocet Belarusi:-)))
Toronto Futball Club ho vezme za sekundu:-))) Tak isto ako Beckam...Hral dva zapasya zarobil tolko ako je Narodny rospocet Belarusi:-)))
Co je na tom dolezite ze Ministerstvo vaznic Ruskej Federacie ponuklo zamestnanie bacharom ktor bolii vo "sluzbe" v case sebevrazdy Generala Lucanskeho.Co iba ukazuje respekt ktore ma vlada vodcu Putina pre slovensku justiciu a ministerstvo vaznic ktore zamestnava expertov ako oni.Ktorych Motto je:Zivot v base je zjednoduseny skratenim doby "vykonu trestu".
:-)))+++Co je na tom smutne ze mnohi ludia nerozumeju dolezitosti slobodnej tlace.Toto by sa im mozno pacilo:
Titulok z roku 1967 .Jednotne Druzstvo z Hideghetu prekrocilo plan o 103%.Dojicka Gizela Samostratna dostala vyznamenanie Hrdinka socialistickej prace pretoze sa jej konecne podarilo podojit 50 krav za hodinu medzi ktorymi bol na nestastie nadrzany byk.Medajla jej bude dana posmtrtne prezidentom Novotnym>Bola nasou mamou aj sudruzkou vzdy ochotna pomoct poradit hovori Kajetan Kybel krmic bravov a drzitel medajle za ......................
Kto je nakoniec p.Navalny v porovnanis tymito "Stachanovcami.
A kde je strana vodcu Harabiniera V L A S T? Hlavne ti ktori posluchli radu ich vodcu aby nenosili ruska a nenechali sa ockovat.Kolko je ich vo vecnych lovistiach?:-)) A ti zacipovani nasledovatelia vodcu Kotletu?
Preco Pravda ignoruje tuto mentalne postihnutu cast obyvatelstva....Vsak to su buduci martyri naroda Slovenskeho:-))
Ciste neviem ci v statnej pokladnici zostalo dost penazi aby im postavili sochy pred hradom ako Svatoplukovi. Ok ponukam riesenie Sochy obydvoch na 400 kg porkuse.To prinesie MKPK viac turistickych penazi nez Cumel na korze
Ta ista bolsevicka mentalita ako Rusi v pripade Cernobyl trvalo im par tyzdnov teda pokial sa narodila prva generacia hydiny z dvomi hlavami a par ich vyrastlo do velkosti dynosaurov.A to sa jednoducho schovat nedalo:-)))
:-) Aky to robi rozdiel/?Jeden blb nahradi druheho a dokolecka.Vazeni tie pr asce ktore odieraju gate v parliamente uz davno ukradli vasu buducnost.A ci to bude jeden alebo druhy nerobi ziaden rozdiel.Nakolko skorumpovany system ktory ste si svojou lenivostou a neznalostou demokratickeho procesu vytvorili jednoducho nezmeni nikto.Ked oplakavate smrt skorumpovaneho fizla a volite idiotov ako Kotlebinsky alebo Harabiniera ktory svojim sustavnym spominanim Sorosjungen(v preklade zidia) a nikto s proti tomu neozve(preco asi? A vobec tie smiesne zvady ktore vyzeraju ako hadajuce sa klebetnice to je ako scenka z filmu z Jozefom Kronerom z vas robi vysmech sveta.Ok po Trumpovej US
Vasou jedinou zachranou je vlada ktora rezignuje tyzden po zvoleni a poziada EU aby vytvorila docasnu vladu(dve obdobia) nepodplatitelnych profesionalnych byrokratov ktrori nepotrebuju baksis a Vam garantuju vladnutie bez korupcie.Inac za vasu hlupost Zrada CSSR budete platit vy a vase deti hrozne dlho....
:-))))To je najlepsie s cim mozete prist:-)?
Pretoze proporcionalne ma banskobystricky kraj najviac fasistov a ti "vedia" riesit komplexne spolocenske problemy tvrdo nekompromisne a z vysledkami:-)). Teda ked sa hovori o tych "prislusnikov" . Neviem kam sice" prislusia" ale hey beruc fasisticku minulost a pritomnost MKPK a respektabilitu ktoru im volici MKPK davaju....
:-))))) (Dočkaj času, ako husa klasu. Naše slovanské vedomosti sú nad nosatými skúsenosťami.)
Keby cele slovanstvo neexistovalo tak by to nikomu nechybalo.Tolko na tie "nosate" skusenosti.Okrem Cechov je cele "skusene" slovanstvo ciste pre legraciu a mozno na tazku pracu ktoru nikto nechce robit:-))) A ktora bude za par desatroci nedolezita. Je to skupina ktora iba zabera miesto na tejto momentalne smutnej planete
To nie je vaksina to su tie cipy:-)))) Kontrolovane Sorosom:-))))
Raz zoberiete uplatok a ste v pozicii moci ako Gen Lucansky ste otrokom toho kto Vam ho dal.Tiez netreba zabudnut ze v modernej dobe aj steny maju usi a oci.........Jasne ze Soros z jeho miliardami si nasiel neakeho slovenskeho smudlu ktory ich nainstaluje.Nebol to nakoniec vas byvali gen. prokurator Trnka ktory je v tom specialista?:-))
Och ten Soros:-(((((
+++++++ Ludia su ochotni pocuvat i d iotov ako Harabinier A Kotleta:-)) Ti tomu rozumeju:-))))
Zda sa sa Slovensko(MKPK) konecne prebudza:-)) Najprv US stihacky potom Israel's technologiu.Zda ze ten Slovensky tiger zacina mat detske prve zuby
Odporúčame