Ciste otazka. Co si myslite o panenskom narodeni Jezisa? Kto ho nakoniec zabil?
Ciste otazka. Co si myslite o panenskom narodeni Jezisa? Kto ho nakoniec zabil?
Zdravim p..Kormidlo.
Je tu jedno mile slovenske porekadlo.
re: Ked vtacka lakaju pekne mu spievaju......
P.Doktor hovori pekne a civilizovane a ci s nim suhlasime alebo nie je nedolezite.Faktom je ze je tu pandemonia a mnoho ludi ochorelo a zomrelo.Ciste pekne reci nepomahaju.Jedno co vieme je ze virus nie je na ustupe tak preco nedat vlade p.Matovica sancu.A tie ruska to je ta najjdnoduchsia forma obrany.Preco to p.doktora tak trapi? A preco pocuvat iba jeho?
Mame iba jeden zivot .p.Vivat.Nie je tam jedno dobre slov. porekadlo: Tlsty schudne chudy skape?:-)) A co sa tyka tych klobasok. Tie su vzdy dobre:-))Hlavne v casoch pandemonie
Ten syncek nie je zodpovedny za skutky jeho otca.Presne tak ako moderni Nemci alebo Slovaci nie su zodpovedni za zlociny ich predkov.....
Why don't leave me some pleasure to piss off true slovak "patriots'Anti You know its all about nothing:-))))))))))
It's like saying general Stefanik was a great pilot.:-)) Or Jozsi Tiszo good christian:-))) Or Harabinyi great judge:-))))
Vies Anti . Chodim na Cuba uz roky a poznam ju docela dobre a som jej fanusikom nakolko ked Canada a USA odmietli vstup zidom tak to bola Cuba ktora im ponukla utociste.Cize ju vidim ako priatelsku krajinu.Je to priklad krajiny ktora bola zavisla od komunistickeho bloku a po pade bolsevizmu je to jedna katastrofa. Skoda. Ok s tou negramotnostou mas pravdu.Komunisti naucili ludi citat aby im mohli vymivat mozgy svojou chorou nehumannou ideologiou
nebude nakolko novy prezident mu da pardon presne ako sa to stalo v 70 rokoch z Nixonom.Novy prezident a nova administrativa nepotrebuje zabijat cas zaoberanim a riesenim chyb predoslej. Kopat do mrtveho kona nema vyznam. Mal svoj cas pomutil trochu vody a je na normalnych americanov ktorych je stale prevazna vacsina co s tym budu chciet robit
Tie cigary su drahe aj na Cuba:-)) A tie Kubanky su very sexy nakolko nosia saty ktore su o cislo mensie nez potrebuju:-)) Ale ked niekto potrebuje dokaz ako komunisti mozu zdecimovat jednu krajinu tak odporucam ist na dovolenku.
Odstahovala sa na Podkarpatsku Rus:-))))
Zaujimavy postreh Vaz.Pani, O mojich ludi sa hovoria sprostoti uz 2000 rokovA ked neaky neumyty smu dla bude obvinovat mojich slovakmi zavrazdenych predkov zo spoluprace s fasizmom (co mne nema ist na nervy) tak s tym mam problem a jedine co robim na to poukazujem a kazdopadne budem A ake svedectva :-)) A ak spolupraca? Ok.Sorry ze Vas dostavam do zlej nalady.Posledna vec co chcem. Ked to povei neaky pohonic to mi je jedno.Ale najvyssi sudca?.Sorry .Nie....
Hmm Lokajov sionizmu:-))Keby ste skutocne boli lokaji sionizmu tak by ste boli vedomostne zalozena krajina a nie vyrobna hala na skladanie auticiek alebo krajina zijuca z almuzny EU:-)))
Cize co sa vas ct.premier vam snazi povedat je ze absolutne v poriadku podvadzat pokial to robia aj ini:-(((
P.Harabinovicz.Vydychnite si.P.Lucansky je pod zemou.Nemoze proti Vam svedcit....Ulava .Ze?:-)) Kedy sa ospravedlnite slovenskym Zidom za obvinenie ich "spoluprace" s FA S I Z M O M .Alebo mate o tom neake dokazy?Tie Vase vyroky v NR su nezabudnitelne. A ked si nahodou myslite ze Vam to prejde aj napriek casu ? Nie N E P R E J D E . A preco si myslite ze ste prehral prezidentske volby a vasa strana goralov isla s...t:-)) A kolko Vasich predkov sluzilo v Banderovskej goralskej armade co boli zodpovedne za smrt mnohych Slovakov.Neviem preco ale mi pripominate jedneho z nich.
Odporúčame