Samozrejme bol ten z jednych ktori si myslel ze asimilovat sa do zaostalej spolocnosti je dobra vec. Ked nechcel byt zidom sa mal stat katolikom.Ti beru kazdeho pokial su schopni si kupit odpustky.A co tu vobec kecate o neakom bolsevickom pisalkovi. Co to ma s tou hereckou spolocne.


