Múdre národy si na svoje čelo volia vysoký nadpriemer, nie najhlbší podpriemer. Zmúdrime konečne!
:-))))) kde ten nadpriemer najdete?A aka je definicia "priemeru".Tragedia malych postbolsevickych krajin je rezimy propagovali jednotu myslenia ten isty zivotny standard pre kazdho cize cele to dava otazku kde ten nadpriemer najdete?:-)) Ok vynimkou moze byt pani Caputova ale zbytok? Ok Janosik (narodny hrdina) podpriemerny zlodej kriminalnik.Svatopluk kral nikoho nakolko ta rospravka o tych prutoch a jednote iba dokazuje ze cela ta VMR asi ani neexistovala.Ale ma pomnik a to je fajn Narodovci v romantickej dobe 19 storocia.Snilkovia a farari .Ich hodnotu pre Slovensko si kazdy musi vysvetlit sam.Stefanik francuz odrodenec ambiciozny hochstapler. Zly pilot .
Jozsi Tiszo zlocinec obeseny.Bela Tuka skapal sice horizontalne ale hey. Zmudrime konecne? Jedine riesenie je uradnicka vlada na dve obdobia..A samozrejme moj osobny hrdia Slovak Rusinskeho povodu cize piata kolona
Harabinier ale v jeho pripade ste boli mudrejsi nez mudry nakolko ste mu dali porciu reality a poslali ho do pr...e