Ked byvaly minister spravodlivosti je v posteli z sefom Albanskej Mafie a v krajine su vrazdeni novinari a polovica sudcov je v base za zneuzivanie svojich funkcii a byvaly prezident sa ide sudit z radovym obcanov o pozemok ktory mu nepatri tak to co pise Die Welt nemusi byt daleko od pravdy.
Reakcia Vaz.p.Prezidentky bola spravna a na rozdiel od mnohych ukazala charakter a hrdost na svoju krajinu.A tak to ma nakoniec byt. Je lepsie sklopit usi a nechat do seba rypat neakymi pofidernymi zahranicnymi platkami alebo sa proti tomu postavit razne.B R A V O p.Caputova


