Nikoho neposlali do plynu nikoho nezabili a ziaden pogrom ako to bolo v MKPK"Mna nezaujima ako sa britska koruna chovala.Clanok ANti je exluzivne o SNP .Co ja vidim ako snahu o podle obhajenie zlocinu.Tiez kolko Ceskoslovenskych zidovskych deti Britska Koruna zachranila este pred Nemeckou okupaciou. Anglicko vyhralo vojnu.Bez Anglicka by smy ty alebo ja jednoducho nezili nakolko co zacali nemci sa holubkovia snazili dokocit az dva roky po vojne.Nakoniec aj USA A CDN odmietla zidov.Stalin v 50 rokoch planoval konecne riesenie zid riesenie otazky. Preco ma MKPK obyvatelstvo ktorej je totalne nevinne(arizatori su vo svom nebi:-)) vobec oslavovat nieco co bolo absolutne babractvo a ako konecny dosledok bolo vyvezenie zbytku Zid.obyvatelstva Nemcami. Neviem preco to beru slovaci ako uirazku ked sami urazaju zidov re Soros a skupinky ..Prejavy predsedu hlavneho sudu Harabyinyiho a 10%obyvatelstva voli fasistov.


