+++++
Uz cakam ked napisete ze zidia otravuju studne a nakazuju goralske deti:-))V tej vasej jednoduchej goralskej drzke maju zidia predominantne miesto.Co Vas skutocne trapi judr Harabin ? Co Vam urobili zidia vy antisemitsky po kus?
Chapem mat goralsky povod nie je jednoducha vec nakolko Vasi predkovia udavali povstalcov a bielych zidov Nemcom a nakoniec to boli potomkovia goralov ktory zradili CSSR v 1968 ale to Vam nik nevytika.A kto je ten odstrceny.Nie je to nakoniec verejny ozrala ktory ked sa ozerie ide opacnou cestou ako na tom popularnom videu:-)))
Preco si nedate namiesto ruska do ust jablko Judr.Harabin
Co Vas tak moj apuka trapi:-))) Apuku si nikto nemoze vybrat a ze ja so mal stastie co Vas tak trapi:-))
Neziskali tym samozrejme nic chyba je iba v tom ze o 30 rokov neskorsie sa ich to svinske nikty nenazrane imperium rospadlo ako dom z karat:-)))
:-))) Osobne lutujem MKPK za ich akademikusov:-))
Sice trochu neskoro ale kazdopadne nacase.Mozno by sa to malo volat den zbabelosti komplicity a zrady goralov. Chyba je iba su to pamatne dni.Ked si uvedomime ze ako cas leti tak pomaly tu nebude nikto ktory si bude na tie
"pamatne" dni pamatat:-(((
Yeap.MKPK usetri na toaletnom papiery:-))
Mozno najlepsi sposob je to nechat na Bielorusov? Preco maju Slovaci ktori si volia zlodejov klamarov sexualnych deviantov byt prikladom pre ludi ktori ani nevedia ze existuju strkat nos do ich problemov. Pan Fabry bysa mal viac zaujimat o Slovenskej vladnej garniture a riesit domace problemy nez problemy obskurnej bolsevickej krajine ktora neezaujima nikoho...
Preco na nich neposlete svojich Harabinjungen.Ti im ukazu:-)) O zabudol som ze ich priemerny vek je 85 rokov:-)))
A preco sustavne klamete? Je mi jasne ze dovera goralov (jednoduchych ludi) je Vasou ako patologickeho momentalne za krestansto a patriotizmus skryvajuceho sa klamara najefektivnejsou volebnou zbranou. Ale skutocne? Venujte sa vnucatam alebo ich sudte za odskodnenie vy tretotriedny nahanac ambulancii...
hlboké, ľudské, etické a morálne zlyhanie.
Neziadate prilis vela od politikov Vazeni?:-)
Rusko oslavuje vitazstvo na fasizmom kazdy rok.Cela ich povojnova kultura je 2SV.Co sa tyka tych slovanskych narodov. Rusko bolo spojencom Nemecka a ich vrazda Polskej inteligencie oficierskeho zboru (pravdepodobne tiez slovania) a inteligencie iba dokazuje ze ich ideologia vrazdy je ta ista ako bola u nemcov.Stalinisticky rezim je zodpovedny za zivoty 20000000 slovanov .Kazda vychodoeurpska metropola ma pomnik padlych "osloboditelov" . Slovania sa vrazdili medzi sebou velmi efektivne.Rusko Polsko Rusko Ukrajina (hladomor) cize taket porovnanie nesedi ciste snaha o obhajobu svinstva ktoreho sa Slovanske obyvatelstvo MKPK z radostou zucastnilo....
Odporúčame